Prezidento posto siekęs A. Juozaitis dalyvaus Seimo rinkimuose

Lietuvos respublikos prezidento rinkimų dalyvis, filosofas dr. Arvydas Juozaitis pareiškė toliau tęsiąs politinę veiklą ir telkiantis visuomenininkų bei politikų pajėgas į platų visuomeninį-politinį judėjimą „Lietuva yra čia“. Su šia politine jėga A. Juozaitis ketina dalyvauti būsimuose Seimo rinkimuose 2020 m.

Arvydas Juozaitis.<br>M.Ambrazo nuotr. 
Arvydas Juozaitis.<br>M.Ambrazo nuotr. 
Arvydas Juozaitis.<br>M.Ambrazo nuotr. 
Arvydas Juozaitis.<br>M.Ambrazo nuotr. 
Arvydas Juozaitis.<br>M.Ambrazo nuotr. 
Arvydas Juozaitis.<br>M.Ambrazo nuotr. 
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Jun 6, 2019, 11:16 AM

Birželio 5 d. Kaune įvyko sambūrio „Lietuva yra čia“ sueiga, su sambūrio dalyviais buvo svarstomos tolimesnės galimybės ir būdai, kaip tinkamai atstovauti bemaž 67 tūkst. rinkėjų atidavusių savo balsą už A. Juozaičio kandidatūrą Lietuvos prezidento rinkimuose, kaip aktyviai dalyvauti Lietuvos visuomeniniame ir politiniame gyvenime.

Buvo numatyti ir aptarti du veiklos būdai, užtikrinsiantys „Lietuva yra čia“ veiklos tęstinumą – visuomeninis ir politinis. Sambūris „Lietuva yra čia“ kaip visuomeninis darinys toliau plėtos veiklą visų lygių valdžios sprendimų ir veiksmų kontrolės ir viešinimo bei visuomeninių iniciatyvų realizavimo srityje.

O formuojama politinė partija „Lietuva yra čia“ per keliamus kandidatus į Lietuvos Respublikos Seimą įtakos įstatymų leidybą ir Vyriausybės formavimą.

„Visuomeninis sambūris „Lietuva yra čia“ ir jau esamų partijų ketinimai apjungti patriotines ir nacionalinius interesus ginančias jėgas – mūsų kelias. Tuo keliu eisime, kurdami politinį judėjimą „Lietuva yra čia“, – rašoma A. Juozaičio išplatintame pareiškime.

„Pagaliau ilgai lauktas vienijimosi procesas prasidėjo. Vienu metu vyksta derybos su keliomis politinėmis partijomis. Vienytis kviečiame visas nacionalinį Lietuvos interesą ginančias partijas. „Lietuva yra čia“ – bus atviras naujo tipo politinis susivienijimas. Tai bus visuomeninių organizacijų, aktyvių žmonių, ir partinių vienetų junginys, kurio tikslas – Lietuvos valstybės nacionalinis intereso užtikrinimas – įgyvendinti piliečių teisę dirbti, gyventi ir kurti šeimas savo protėvių žemėje, vardan Lietuvos valstybės vystymosi ir klestėjimo“.

Pasak A. Juozaičio, jo telkiamos naujosios politinės jėgos jungtinis suvažiavimas turėtų įvykti šiemet ankstyvą rudenį.

Ilgą laiką aktyvioje politikoje nedalyvavęs ir kūrybinei veiklai atsidėjęs, vienas iš Lietuvos Sąjūdžio kūrėjų, rašytojas, filosofas A. Juozaitis 2019-ųjų metų Lietuvos prezidento rinkimuose tarp 9-erių šio posto siekusių kandidatų buvo penktas ir surinko 4,69 (66 957 balsus) nuošimčių rinkėjų balsų.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.