Anot teismo, A. Radkevičius kasaciniu skundu prašė taikyti BK 36 straipsnio nuostatas ir atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės. Vyro teigimu, dėl aplinkybių pasikeitimo jis tapo nepavojingas, tačiau LAT teisėjų kolegija minėto straipsnio taikymo pagrindų nenustatė.
„Teisėjų kolegija konstatavo, kad A. Radkevičiaus pareikšta bylos duomenims prieštaraujanti pozicija, jog įvykių metu jis nesuprato savo ir kitų kariškių veiksmų neteisėtumo, šių veiksmų teisinimas vadovybės įsakymo vykdymu, akivaizdus ir ilgalaikis dėl jo vykstančio baudžiamojo proceso ignoravimas paneigia nuteistojo tvirtinimą, kad jis prarado pavojingumą“, – rašoma teismo išvadoje.
„(...) nuteistasis įvairiais aspektais tebeginčija savo kaltę dėl visų jam inkriminuotų nusikalstamų veikų, netgi kelia abejonių jų pavojingumu, todėl nėra pagrindo daryti išvadą, kad reikšmingai pasikeitė jo veiksmų vertinimas, – priduriama teismo nutartyje.
LAT atmetus A. Radkevičiaus kasacinį skundą, tebeliko galioti apeliacinio teismo sprendimas paskirti jam galutinę laisvės atėmimo vieneriems metams šešiems mėnesiams bausmę. Iš jo kartu su kitais nuteistaisiais taip pat solidariai priteistas neturtinės ir turtinės žalos atlyginimas nukentėjusiesiems ir Lietuvos valstybei.