Pareikšti įtarimai Visagino advokatui ir nekilnojamojo turto brokeriui

2022 m. gegužės 11 d. 11:19
Lrytas.lt
Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl advokato ir nekilnojamojo turto brokerio galimai padarytų korupcinio pobūdžio nusikaltimų.
Daugiau nuotraukų (1)
Kaip rašoma prokuratūros pranešime, Visagine veikiančiam advokatui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo, o nekilnojamojo turto brokeriui pareikšti įtarimai dėl papirkimo ir padėjimo piktnaudžiauti.
Įtariama, kad advokatas, būdamas teismo paskirtu skolininkų kuratoriumi, siekdamas asmeninės naudos sau ir brokeriui, organizuodavo skolininkų turto pardavimą taip, kad pirkėjai turtą faktiškai įsigydavo už didesnę nei dokumentuose nurodyta sumą. Kaip įtariama, iš pirkėjų gautą likusią neapskaitytą pinigų dalį advokatas su brokeriu pasidalindavo.
Už palankių sąlygų sudarymą turtui įsigyti, advokatas galimai susitarė su brokeriu iš jo priimti ir priėmė 3 000 eurų kyšį. Įtariama, kad faktiniams turto savininkams padaryta ne mažesnė kaip 11 000 eurų dydžio žala.
Abiem įtariamiesiems skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.
KorupcijaVisaginasbrokeris
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.