A lyga: „Banga“ išvykoje sutriuškino „Dainavą“

Lietuvos futbolo A lygos dvidešimtojo turo rungtynėse triuškinančią pergalę iškovojo Gargždų „Bangos“ futbolininkai. Jie išvykoje 4:0 (3:0) sutrypė Alytaus „Dainavos“ komandą.

18 taškų savo sąskaitoje turinti „Banga“ A lygos turnyro lentelėje pakilo į aštuntąją vietą.<br>V. Knyzelis/LFF

2012-07-21 01:08, atnaujinta 2018-03-17 23:33

Du įvarčius per tris minutes (33 ir 36 min.) pelnęs Aurelijus Staponka išvedė svečius į priekį 2:0.

Netrukus (42 min.) trečiąjį „Bangos“ įvartį pelnė George'as Alaverdashvilis. Pastarasis 90 minutę padėjo tašką šiose rungtynėse, pelnydamas antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį.

18 taškų savo sąskaitoje turinti „Banga“ A lygos turnyro lentelėje pakilo į aštuntąją vietą. Tuo tarpu „Dainava“ su 21 tašku žengia šešta.