Panevėžio „Ekranas“ 5:0 nušlavė „Taurą“, pergalę iškovojo atsinaujinęs „Atlantas“

Trečiojo Čempionų lygos atrankos turo rungtynėms su „Anderlecht“ besiruošiantys Valdo Urbono auklėtiniai Lietuvos A lygoje nepasigailėjo Tauragės „Tauro“ komandos. Panevėžio „Ekrano“ komanda svečius sutrypė – 5:0.

Naujasis „Atlanto“ treneris S. Roquesas tikisi Klaipėdos komandą pakylėti aukščiau.<br>S.Čirba (zalgiris-vilnius.lt)

Jul 29, 2012, 4:00 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 6:25 PM

Pirmajame kėlinyje „Ekrano“ komanda nerodė aiškių ženklų, kad ketina negailestingai sudraskyti „Taurą“ - buvo įmuštas tik vienas įvartis. 14 minutę pasižymėjo Žilvinas Kymantas.

Tauragės ekipos košmaras prasidėjo antrajame kėlinyje – 54 minutę vartininką nuginklavo Vitalijus Kavaliauskas, o po dviejų minučių įmušė ir Aurimas Kučys. Padėtis dar labiau pablogėjo, kai 63 minutę teisėjas antrąją geltoną kortelę parodė „Tauro“ legionieriui Nicola'ui Cutolo, kuris korteles surinko per porą minučių.

71 minutę dar kartą įmušė V. Kavaliauskas, o vinį į varžovų karstą 89 minutę įkalė naujokas Arsenijus Buinickij.

Gausus legionierių desantas Lietuvos A lygos autsaideriui Klaipėdos „Atlantui“ pasitarnavo – klaipėdiečiai namuose 2:1 nugalėjo Alytaus „Dainavos“ futbolininkus. „Atlanto“ pergalės kalviais tapo būtent legionieriai, kurie ne tik nuolat grasino svečiams, bet ir įmušė abu įvarčius.

Į priekį rungtynėse pirmieji išsiveržė alytiškiai – 27 minutę Mindaugas Strauka nuginklavo „Atlanto“ vartininką. „Dainava“ pirmavo visą pirmąjį kėlinį, tačiau antrajame „Atlantas“ pradėjo žaisti aštriau.

53 minutę rezultatą išlygino Nathanas Smithas, o netrukus (56) pasižymėjo ir Tino Lagatoras, kurio įvartis lėmė „Atlanto“ pergalę.

Įsirašęs tris taškus Klaipėdos klubas A lygos turnyro lentelėje aukščiau nepakilo. 10 taškų turintis „Atlantas“ nuo artimiausios ekipos (Tauragės „Tauro“) atsilieka 6 taškais.