„Kruoja“ tapo neįkandamu riešutu „Sūduvos“ komandai

Pakruojo „Kruojos“ klubas tapo didžiausiu galvos skausmu šalies futbolo čempionato trečiosios vietos laimėtojai Marijampolės „Sūduvos“ komandai. Šį sezoną marijampoliečiai tris kartus žaidė su „Kruoja ir tris kartus pralaimėjo. Šeštadienį vykusiame vieninteliame Lietuvos futbolo A lygos 26-ojo turo mače namie kovoję Pakruojo futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė „Sūduvą“ ir sumažino atsilikimą nuo marijampoliečių iki 4 tašku.

Rungtynių akimirkos.<br>A. Padora

Aug 25, 2012, 9:44 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 3:52 AM

Pakruojo ekipa į priekį įsiveržė 27-ąją minutę, kai po teisėjo paskirto 11 metrų baudinio įvartį pelnė T. Miklinevičius. Antrame kėlinyje rezultatas padvigubėjo po 76 min. I. Zelmiko pelnyto įvarčio. „Sūduva“ bandė gelbėtis, tačiau sugebėjo tik sušvelninti rezultatą – 84 min. įvartį į šeimininkų vartus pelnė R. Ledesma.

Po 26 mačų trečioje vietoje esanti „Sūduva“ turi 50 taškų, o „Kruoja“ - 46.

Šiemet tarpusavio mačuose abu kartus pergales šventė „Kruoja“. I rate namie ji laimėjo 2:1 (24, 90 minutėmis Artūras Žulpa, 95 min. – Irmantas Zelmikas įsimušė į savuosius vartus), II-ame svečiuose – 1:0 (21 min. įmušė buvęs „Sūduvos“ futbolininkas Sergėjus Žygalovas).

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio „Ekranas“      24 17  6  1  53:18  57

2. VMFD „Žalgiris“ 25 16 6 3 49:14 54

3. Marijampolės „Sūduva“ 26 15 5 6 52:29 50

4. Pakruojo „Kruoja“ 26 14 4 8 37:23 46

5. Šiaulių „Šiauliai“ 25 12 3 10 55:41 39

6. Gargždų „Banga“ 24 7 7 10 22:26 28

7. Alytaus „Dainava“ 25 7 4 14 32:46 25

8. Vilniaus REO 25 5 4 16 26:48 19