Kuriozas: skubėdamas brazilų vartininkas įvartį pelnė į savo vartus (video)

Antrosios Brazilijos futbolo lygos čempionate vienos iš pirmenybių lyderės - „Criciuma komandos vartininkas Michelis Alvesas privertė savo ekipos aistruolius griebtis už galvų, o varžovų sirgalius – juoktis. Vartininkas praleido įvartį „lygioje vietoje“ - skubėdamas išspirti kamuolį į aikštę jį pasiuntė į savo vartus. Nesėkmingai M. Alvesui pasibaigęs momentas buvo vienas iš keturių, per kuriuos vartininkas buvo priverstas traukti kamuolį iš savo ginamų vartų.

Antrajame kėlinyje, kai rezultatas buvo 0:2, po nestipraus varžovo smūgio M. Alvesas pagavo kamuolį ir norėjo kuo greičiau jį išspirti į aikštę. Tačiau skubant sviedinys vartininkui atsitrenkė į koją ir įriedėjo jo ginamus vartus.

Sep 10, 2012, 7:27 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 8:37 PM

Antrąją vietą Brazilijos antrosios lygos čempionate užimanti „Criciuma“ pralaimėjo namie žaistą dvikovą septintąją poziciją užimančiai „America Mineiro“ 0:4.

Antrame kėlinyje, kai rezultatas buvo 0:2, po nestipraus varžovo smūgio M. Alavesas pagavo kamuolį ir norėjo kuo greičiau jį išspirti į aikštę. Tačiau skubant sviedinys vartininkui atsitrenkė į koją ir įriedėjo jo ginamus vartus.