„Barcelona“ žygiuoja nenugalėta, „Real“ ir vėl pralaimėjo (3 video)

Ispanijos „La Liga“ čempionate ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo „Barcelona“ futbolininkai. Tito Vilanova auklėtiniai rungtynėse su „Getafe“ įmušė 5 įvarčius, tačiau pergalę katalonai šventė 4:1. Čempionato lyderius į priekį vedė kamuolio virtuozas Lionelis Messi, kuris Miguelį Moya dukart nuginklavo per keturias minutes.

“Barcelona” su 12 taškų ir toliau išlieka „La Liga“ viršūnėje.<br>„Reuters"

Sep 16, 2012, 10:05 AM, atnaujinta Mar 16, 2018, 6:15 PM

L. Messi 74 minutę realizavo 11 metrų baudinį ,o 78-ąją įmušė dar kartą. Įvartį įmušė ir Davidas Villa, kuris aikštėje pasirodė po keitimo ir pasižymėjo per teisėjo pridėtą laiką. Pirmąjį mačo įvartį įmušė Adriano, o varžovams paguodos įvartį padovanojo po keitimo pasirodęs Javieras Mascherano (80 min.).

“Barcelona” su 12 taškų ir toliau išlieka „La Liga“ viršūnėje. Artimiausias persekiotojas - „Malaga“ klubas, 3:1 nugalėjęs „Levante“ ekipą.

„Malaga“ sąskaitoje – 10 taškų. Kitose rungtynėse „Valencia“ ekipa 2:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus.

Ispanijos čempionai Madrido "Real" futbolininkai vis dar nesugeba įsivažiuoti. Jose Mourinho auklėtiniai rungtynėse su  "Sevilla" jau antrąją minutę praleido įvartį ir nesugebėjo pataisyti situacijos. "Real" nuginklavo Piotras Trochowskis.

J. Mourinho treniruojama komanda šiame sezone turi tik keturis taškus.

BNS: Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Osasuna“ 3 0 0 3 1:6 0

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 6 įvarčiai - Lionelis Messi („Barcelona“).