Atidėtose rungtynėse „Real“ iškovojo antrąją sezono pergalę (komentaras)

Protestuodami prieš brangius bilietus „Rayo Vallecano“ sirgaliai į pirmadienį nukeltų rungtynių su Madrido „Real“ nenutraukė. Savaitgalį elektros laidus nupjovę ir taip privertę mačą atidėti „Rayo Vallecano“ aistruoliai šįkart nebuvo linkę sugriauti mačo, kurį jų dievaičiai pralaimėjo 0:2.

„Real“ ir „Rayo Vallecano“ rungtynės.<br>AP

Sep 25, 2012, 12:01 AM, atnaujinta Mar 16, 2018, 2:48 PM

J. Mourinho auklėtiniai į priekį išsiveržė 13 minutę, kuomet įmušė Karimas Benzema. Pranašumą 70 minutę įtvirtino Cristiano Ronaldo, įmušęs nuo 11 metrų žymos.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Rayo Vallecano“ ekipa prarado žaidėja – Casado buvo parodyta antroji geltona kortelė.

Tai buvo antroji „Real“ pergalė per penkis „La Liga“ mačus. Septynis taškus turinti J. Mourinho turnyro lentelėje užima septintąją vietą. „Real“ nuo „Barcelona“ atsilieka 8 taškais.

„Jeigu būtume žaidę su tokiu nusiteikimu prieš „Getafe“ ir „Sevilla“ komandas, būtume laimėję ir tuos mačus. - teigė J. Mourinho. - Šios rungtynės buvo sunkios, todėl turėjome būti visiškai susitelkę ir motyvuoti. Komanda atkreipė į tai dėmesį“.