„Serie A“: M. Stankevičius nebuvo registruotas, „Lazio“ iškovojo pergalę (video)

„Napoli” futbolininkai iškovojo penktąją pergalę ir Italijos čempionate turi 16 taškų – tiek pat kiek pirmojoje vietoje esantis Turino „Juventus“. Trečiojoje vietoje – Mariaus Stankevičiaus atstovaujama Romos „Lazio“ ekipa, 2:1 nugalėjusi „Siena“ futbolininkus. M. Stankevičius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Lazio” ir „Siena” rungtynės.<br>AP

Sep 30, 2012, 10:30 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 11:22 AM

„Lazio“ ekipoje labiausiai išsiskyrė C. Ledesma, kuris 18 minutę atliko rezultatyvų perdavimą Edersonui, o 38-ąją realizavo 11 metrų baudinį.

„Siena“ ekipoje įvartį įmušė M. Paci, pasižymėjęs 90 minutę.

Italijos čempionus „Juventus“ futbolininkus pralenkti trokštantis „Napoli“ klubas įveikė nuo 67 minutės (D. Gastaldello parodyta raudona kortelė – Red.) dešimtyje žaidusią „Sampdoria“ ekipą.

„Napoli“ pergalę lėmė 67 minutę E. Cavani realizuotas 11 metrų baudinys.

Kiti sekmadienio „Serie A“ rezultatai.

„Atalanta“ - „Torino“ 1:5

“Bologna” - “Catania” 4:0. 83 min. raudona kortelę gavo C. Capuano („Catania“).

„Cagliari“ - „Pescara“ 1:2. 54 min. antrąją geltoną kortelę gavo L. Rossettini (“Cagliari”).

“Palermo” - Veronos “Chievo” 4:1. 62 min. antrąją geltoną kortelę gavo F. Brienza („Palermo“).

„Udinese“ - „Genoa“ 0:0.