Dvejos Anglijos čempionato rungtynės sekmadienį baigėsi lygiosiomis

3 minutę Yohanas Cabaye'as išvedė savo komandą į priekį, 85 minutę Demba Ba įsimušė į savo vartus.

Oct 21, 2012, 10:45 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 11:17 PM

Kitose rungtynėse „Queens Park Rangers“ 1:1 (1:1) sužaidė su „Everton“. Šiose rungtynėse susiklostė analogiška situacija. „Queens Park Rangers“ futbolininkai pelnė abu šių rungtynių įvarčius.

2 minutę komandą į priekį išvedė Davidas Hoilettas, o 33 minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė Julio Cesaras.

Nuo 61 minutės „Everton“ žaidė mažumoje. Iš aikštės buvo išvarytas Stevenas Pienaaras.

BNS: Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Queens Park Rangers“ 8 0 3 5 7:17 3

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 6 įvarčius - Demba Ba („Newcastle United“), Robinas van Persie's („Manchester United“) ir Michu („Swansea City“).