L. Messi „hattrickas“ padėjo „Barcelona“ komandai palaužti autsaiderius

Ispanijos futbolo čempionato lyderė „Barcelona“ iškovojo sunkią pergalę. Katalonai išvykoje 5:4 (4:2) įveikė 18-oje vietoje esančius La Korunjos „Deportivo“ futbolininkus.

"Deportivo" ir "Barcelona" rungtynių akimirka.<br>AP

Oct 21, 2012, 3:59 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 11:24 PM

Nuo antrojo kėlinio „Barcelona“ rungtyniavo mažumoje. Antrąją geltona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės išvarytas Javieras Mascherano.

Vos prasidėjus rungtynėms svečiai susikrovė trijų įvarčių pranašumą. 3 minutę „Barcelona“ į priekį išvedė Jordi Alba. Po penkių minučių skirtumą padvigubino Cristianas Tello.

18 minutę Lionelis Messi pelnė trečiąjį katalonų įvartį.

„Deportivo“ futbolininkai nebuvo linkę pasiduoti. 26 minutę rezultatą sušvelnino Pizzi, realizuodamas 11 metrų baudinį. 37 minutę antrąjį aikštės šeimininkų įvartį įmušė Alejandro Bergantinos.

Besibaigiant kėliniui šeimininkų viltis prigesino antrąjį įvartį pelnęs L. Messi.

Antrojo kėlinio pradžioje Pizzi pelnė antrąjį savo įvartį ir sušvelnino skirtumą 3:4.

77 minutę trečiąjį savo įvartį pelnė L. Messi, grąžindamas „Barcelona“ komandai dviejų įvarčių pranašumą 5:3. Po dviejų minučių dar kartą pasižymėjo J. Alba. Tiesa, šį kartą futbolininkas kamuolį nukreipė į savo vartus.

Vis dėlto, svečiams pavyko išsaugoti pranašumą ir išsivežti pergalę.

Ketvirtąją pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai. Aštuntojo turo rungtynėse „Real“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Vido „Celta“ ekipą.

11 minutę „Real“ į priekį išvedė Gonzalo Higuainas. 67 minutę 11 metrų baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo skirtumą padvigubino.