LFF taurės staigmena: Klaipėdos „Atlantas“ patiesė Marijampolės „Sūduvą“

Didžiausią staigmeną 2012-2013

Panevėžiečiai žengė į ketvirtfinalį.<br>fkekranas.lt

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 24, 2012, 9:06 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 9:40 PM

Trečiadienį namuose „Atlanto“ futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė praėjusio sezono bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvą“ ir pateko į ketvirtfinalį.

Vienintelį susitikimo įvartį antrajame kėlinyje įmušė Gediminas Kruša (61 min.). Šiaulių“ futbolininkai trečiadienį namuose 1:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangos“ vienuolikę.

Kelią į ketvirtfinalį šeimininkams atvėrė rezultatyviausio šalies futbolininko Artūro Rimkevičiaus (28 min.) tikslus smūgis.

Svečiai turėjo realią progą išlyginti rezultatą, tačiau Nika Mgeladzė (63 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Banga“ paskutinį pusvalandį dar turėjo ir kiekybinį pranašumą, nes 62-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas „Šiaulių“ ekipos žaidėjas Intaras Kirchneris (62 min.).

Praėjusiais metais šio turnyro finale žaidę „Ekrano“ futbolininkai trečiadienį aštuntfinalyje Alytuje 3:0 (2:0) nugalėjo vietos „Dainavą“.

Du įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Egidijus Varnas (33 ir 40 min.), vieną - Žilvinas Kymantas (49 min.). Jau anksčiau vietas turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino

Šilutės „Šilutės“, Jonavos „Lietavos“, Vilniaus „Granito“ (visos I lyga), taurės savininkė Vilniaus MFD „Žalgirio“, Pakruojo „Kruojos“ bei šalies čempionė Panevėžio „Ekrano“ vienuolikės.