Čempionų lyga: svylantys „Manchester City“ padai ir Madrido „Real“ pralaimėjimas (2 video, komentarai, lentelės)

Trečiadienį Čempionų lygoje buvo sužaisti likę aštuoni trečiojo turo mačai. A grupėje Zagrebo „Dinamo“ ir „Paris Saint-Germain“ sužaidė 0:2, o „Porto“ 3:2 nugalėjo Kijevo „Dinamo“. B grupėje „Montpellier“ ir Pirėjo „Olympiakos“ susitikimas baigėsi 1:2, o „Arsenal“ ir „Schalke“ 0:2.

„Manchester City“ ir „Ajax“ rungtynės.<br>AP

2012-10-25 14:29, atnaujinta 2018-03-15 21:20

„Malaga“ futbolininkai C grupėje 1:0 nugalėjo „AC Milan“, o Sankt Peterburgo „Zenit“ tokiu pat rezultatu palaužė „Anderlecht“. D grupėje Dortmundo „Borussia“ 2:1 nugalėjo Madrido „Real“, o Amsterdamo „Ajax“ 3:1 palaužė „Manchester City“.

Po trečiadienio Čempionų lygos rungtynių pradėjo kaisti „Manchester City“ komandos padai. Ambicijų neslepiantys pinigais aptekę anglai „Mirties“ grupėje 1:3 pralaimėjo Amsterdamo „Ajax“ futbolininkams. Vieną tašką turintys Roberto Mancini auklėtiniai į Angliją sugrįš itin prastų nuotaikų ir persekiojami praeities vaiduoklių. Praėjusiame Čempionų lygos sezone „Manchester City“ pateikė sensaciją, kai neįveikė grupės barjero. Kol kas toks scenarijus klostosi ir dabar.

„Ajax“ ir „Manchester City“ rungtynės priminė posakį: „Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis“. Įvartį pirmieji įmušė anglai – 22 minutę pasižymėjo S. Nasri, tačiau „Ajax“ iki kėlinio pabaigos sugebėjo išlyginti skirtumą.

Antrajame kėlinyje neturintys ko prarasti „Ajax“ futbolininkai priminė apie praeityje likusią galybę ir įmušė du įvarčius, palaidojusius R. Mancini auklėtinius.

Kovoje dėl „Mirties“ grupės lyderio vardo triumfavo vokiška disciplina. Dortmundo „Borussia“ futbolininkai 2:1 nugalėjo „Ypatingojo“ Jose Mourinho Madrido „Real“.

„Real“ komandoje vienintelį įvartį įmušė Cristiano Ronaldo, kuris išlygino rezultatą. Liūdesys atsispindėjo ir kitos „Premier“ lygos komandos futbolininkų akyse. B grupėje „Arsenal“ 0:2 pralaimėjo „Schalke“ futbolininkams ir prarado lyderių vardą.

Aleksandras Keržakovas 72-ąją rungtynių minutę stojo mušti 11 metrų baudinio. Įsibėgėjęs Sankt Peterburgo „Zenit“ atstovas nesutriko ir šaltakraujiškai nuginklavo „Anderlecht“ vartininką. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui tribūnos ošė - „Zenit“ komanda 1:0 nugalėjo varžovus iš Belgijos ir į savo sąskaitą C grupėje įsirašė pirmąją pergalę.