Galvos traumą patyręs C. Ronaldo negalės padėti portugalams trečiadienio rungtynėse (video)

Madrido „Real“ komandos pergalę sekmadienio „La Liga“ čempionate Ispanijoje apkartino lyderio Cristiano Ronaldo trauma. „Real“ kovoje su „Levante“ laimėjo 2:1, tačiau Jose Mourinho po didžiosios pertraukos daugiau rūpinosi ne reikalais aikštėje, o savo įvarčių mašina.

Medikams sutvarkius žaizdą C. Ronaldo sugrįžo į aikštę ir įmušė įvartį, tačiau po pertraukos jis nebežaidė.<br>AP

AP ir lrytas.lt inf.

Nov 12, 2012, 5:58 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 12:44 PM

Rungtynėse C. Ronaldo susidūrė su „Levante“ gynėju Davidu Navarro, kuris alkūne kliudė žaidėjo galvą. Dėl gilios žaizdos C. Ronaldo teko palikti aikštę, tačiau 27 metų puolėjas tęsė rungtynes. Jis netgi spėjo 21 minutę įmušti įvartį.

Madrido komandos gerbėjai po pertraukos aikštėje žvaigždės neišvydo – jam prireikė rimtesnės pagalbos, o J. Mourinho vėliau teigė: „Jis nematė nė viena akimi, todėl negalėjo žaisti“.

„Real“ treneris teigė, kad dabar C. Ronaldo buvo atlikti nuodugnūs tyrimai ir tada paaiškės, kada puolėjas galės rungtyniauti.

Portugalijos futbolo federacija (FPF) piramdienį po pietų pranešė, kad C. Ronaldo dėl traumos trečiadienį sužaisti draugiškų rungtynių su Gabono rinktine negalės.