Ispanijos čempionatas: „Real“ išplėšė pergalę, C. Ronaldo prireikė medikų pagalbos (video)

Ispanijos futbolo čempionate Madrido „Real“ išvykoje 2:1 (1:0) palaužė „Levante“ komandą.

"Levante" - "Real".<br>AP

Nov 12, 2012, 1:00 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 1:17 PM

Svečius 21 minutę į priekį išvedė C. Ronaldo, o 62-ąją rezultatą išlygino Angelis. Pergalingą įvartį 84 minutę pelnė A. Morata. Rungtynės liūdnai baigėsi įvartį pelniusiam C. Ronaldo. Susidūrimo su varžovais metu jam buvo prakirstas antakis. Kraujuojančiam puolėjui prireikė medikų pagalbos.

Pergalę iškovojo „Barcelona“ futbolininkai. Jie išvykoje 4:2 (3:0) nugalėjo „Mallorca“ komandą.

Du įvarčius šiose rungtynėse (44 min., 70 min.) įmušęs Lionelis Messi šiais metais pelnė jau 76 įvarčius ir vienu pagerino legendinio Pele rezultatą.

Kitus du įvarčius „Barcelona“ komandai pelnė Xavi (28 min.) ir C. Tello (45 min.).

„Mallorca“ komandoje rezultatą švelnino M. Pereira (55 min.) ir V. Casadesusas (58 min. 11 m. baudinys).

Kiti rezultatai

Madrido „Atletico“ - „Getafe“ 2:0

24 min. (1:0) Adrianas 43 min. (2:0) A. Turanas

Bilbao „Athletic“ - „Sevilla“ 2:1 27min. (1:0) O. De Marcosas 45 min. (2:0) M. Susaeta 79 min. (2:1) A. Negredo „Valladolid“ - „Valencia“ 1:1 15 min. (0:1) A. Cissokho 65 min. (1:1) V. Perezas (11 m. baudinys)