Italijos čempionate M. Stankevičius sėdėjo ant suolo, „AC Milan“ išplėšė lygiąsias (2 video)

Tašką įsirašęs „Lazio“ priartėjo prie ketvirtosios vietos. „Fiorentina“ ir Romos ekipas dabar skiria vienas taškas.

„Lazio“ ir „Juventus“ rungtynės.<br>AP

Nov 18, 2012, 10:15 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 8:25 AM

Sudėtingus laikus išgyvenanti „AC Milan“ komanda sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą ir lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Napoli“ ekipa.

„Napoli“ į priekį išsiveržė dar 4 minutę, kuomet įvartį įmušė G. Inleris. 30 min. L. Insigne skirtumą padidino, tačiau Milano klubas iki kėlinio pabaigos skirtumą sumažino – 44 min. įmušė S. El Shaarawy.

Antrajojo kėlinio pabaigoje šis futbolininkas išlygino rezultatą. „Napoli“ - „AC Milan“ 2:2. G. Inleris (4), L. Insigne (30)/ S. El Shaarawy (44, 82) „Napoli“ ir „AC Milan” rungtynės.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Siena“ 12 3 4 5 12:14 7

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai čempionato išvakarėse neteko taškų: „Siena“ - 6, „Atalanta“ - 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ - po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 10 įvarčių - Stephanas El Shaarawy'us („AC Milan“).