L. Pilibaitis išvarytas iš aikštės Vengrijos taurės turnyre (video)

Įspūdingą pergalę pirmosiose 2012-2013 metų sezono Vengrijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse iškovojo šalies pirmenybių lyderis Dėro ETO klubas su Linu Pilibaičiu, antradienį namuose net 4:0 (2:0) sutriuškinęs Pakšo SE ekipą.

L. Plibaičio komanda Dėro ETO užtikrintai 4:0 (2:0) iškovojo pergalę Vengrijos taurės turnyre prieš Pakšo SE ekipą, tačiau lietuvis antrojo kėlinio viduryje buvo pašalintas iš aikštės.<br>etofoci.sokoldal.hu

Nov 21, 2012, 10:57 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 6:18 AM

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs lietuvis 74-ą minutę buvo pašalintas iš aikštės. Varžovų gynėjas grubiai sustabdė prie varžovų baudos aikštelės įsibėgėjusį lietuvį. L. Pilibaitis nugriuvęs atsistojo ir prišokęs prie jį sustabdžiusio varžovo ir pastarąjį stūmė. Už tai arbitras lietuviui nedvejodamas parodė radoną kortelę.

Du įvarčius į svečių vartus įmušė Adamas Dudašas (45+2 ir 76 min.), po vieną - Marko Dinjaras (6 min. iš 11 m baudinio) ir Mate Potkai'us (72 min.).

Pakšo klubas jau nuo 5 minutės žaidė be Janošo Szabo, kuriam taip pat buvo parodyta raudona kortelė.

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės Pakše bus žaidžiamos lapkričio 27-ąją.