Čempionų lyga: „Manchester City“ palaidojo viltis

Trečiadienį buvo sužaistos aštuonerios Čempionų lygos penktojo turo rungtynės. „Manchester City“ savo aikštėje lygiosiomis sužaidė su Madrido „Real“, tačiau palaidojo viltis patekti į aštuntfinalį. Dortmundo „Borussia“ užtikrintai nugalėjo Amsterdamo „Ajax“ ir užsitikrino vietą kitame etape.

"Manchester City" - "Real".<br>AP

Nov 22, 2012, 11:04 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 5:40 AM

Žinoma trylika atkrintamųjų varžybų dalyvių - „Manchester United“ (Anglija), „Barcelona“ (Ispanija), Donecko „Šachtar“ (Ukraina), „Valencia“ (Ispanija), Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ir „Malaga CF“ (Ispanija), „Porto“ (Portugalija), „Paris St Germain“ (Prancūzija), Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija), Londono „Arsenal“ (Anglija), „AC Milan“ (Italija), Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) bei Madrido „Real“ (Ispanija).

„Manchester City“ futbolininkai į aikštę ėjo nusiteikę žūtbūtinei kovai. Rungtynės su Madrido „Real“ savo žiūrovų akivaizdoje buvo paskutinis šiaudas, už kurio galėjo nusitverti „Manchester City“ futbolininkai. Tačiau nenutvėrė. Šiose rungtynėse jiems buvo reikalinga pergalė, tačiau pavyko išplėšti tik lygiąsias 1:1 (0:1).

Jau 10 minutę „Real“ sudraskė aikštės šeimininkų gynybą. Madrido futbolininkus į priekį išvedė Karimas Benzema.

Nuo pralaimėjimo šeimininkus 73 minutę rungtynių arbitro skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Sergio Aguero.

Nuo 73 minutės „Manchester City“ turėjo kiekybinę persvarą. Antrąją geltoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo išvarytas Alvaro Arbeloa.

2 taškus savo sąskaitoje turinti „Manchester City“ kovos tik dėl trečiosios vietos D grupėje. Tuo tarpu 8 taškus surinkusi Dortmundo „Borussia“ užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Lygiąsias išplėšė Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkai. Jie C grupės rungtynėse sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:2) su „Malaga“ komanda.

Svečiai dviejų įvarčių persvarą susikrovė jau per pirmąsias dešimt minučių. 8 minutę „Malaga“ į priekį išvedė D. Buonanotte, o po minutės skirtumą padvigubino S. Fernandezas.

Antrajame kėlinyje „Zenit“ futbolininkai atsitiesė. 49 minutę skirtumą sušvelnino Danny, o besibaigiant kėliniui, 86 minutę rezultatą išlygino V. Faizulinas.

Iki pirmojo etapo pabaigos likus vienam turui „Zenit“ futbolininkai atsidūrė ties praraja. Jie savo sąskaitoje turi 4 taškus ir užima ketvirtąją vietą. 10 taškų turinti „Malaga“ jau užsitikrino vietą kitame etape.

Kitos rungtynės

A grupė

Kijevo „Dinamo“ - „Paris Saint Germain“ 0:2

45 min. (0:1) E. Lavezzi

52 min. (0:2) E. Lavezzi

„Porto“ - Zagrebo „Dinamo“ 3:0

20 min. (1:0) L. Gonzalezas

67 min. (2:0) J. Moutinho

85 min. (3:0) S. Varela

Turnyro lentelė (žaistos rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškai)

1. Porto 5 4 1 0 13

2. Paris St Germain * 5 4 0 1 12

3. Dynamo Kiev 5 1 1 3 4

4. Dinamo Zagreb 5 0 0 5  0

B grupė

Gelzenkircheno  „Schalke“ - Pirėjo „Olympiakos“ 1:0

77 min. (1:0) C. Fuchsas

Londono „Arsenal“ - „Montpellier“ 2:0

49 min. (1:0) J. Wilshere'as

63 min. (2:0) L. Podolskis

1. Schalke  5 3 2 0 11

2. Arsenal  5 3 1 1 10

3. Olympiakos Piraeus 5 2 0  3  6

4. Montpellier HSC 5 0 1 4  1

C grupė

Sankt Peterburgo  „Zenit“ -  „Malaga“ 2:2

8 min. (0:1) D. Buonanotte

9 min. (0:2) S. Fernandezas

49 min. (1:2) Danny

86 min. (2:2) V. Fayzulinas

Briuselio „Anderlecht“ - „Milan“ 1:3

47 min. (0:1) S. El Shaarawy

71 min. (0:2) P. Mexesas

78 min. (1:2) T. De Sutteris

90+1 min. (1:3) A. Pato

1. Malaga 5 3 2 0 11

2. AC Milan 5 2 2 1  8

3. Zenit St Petersburg 5 1 1 3  4

4. Anderlecht 5 1 1 3  4

D grupė

Amsterdamo „Ajax“ - Dortmundo „Borussia“ 1:4

8 min. (0:1) M. Reusas

36 min. (0:2) M. Gotze

41 min. (0:3) R. Lewandowski

67 min. (0:4) R. Lewandowski

86 min. (1:4) D. Hoesenas

„Manchester City“ - Madrido „Real“ 1:1

10 min. (0:1) K. Benzema

74 min. (1:1) S. Aguero (11 metrų baudinys)