Anglijos čempionate – „Manchester United“ pergalė ir „Arsenal“ lygiosios

Anglijos čempionate šeštadienį vyko penkerios tryliktojo turo rungtynės. „Manchester United“ užtikrintai įveikė „Queens Park Rangers“, „West Bromwich Albion“ nugalėjo „Sunderland“, „Wigan“ sužaidė lygiosiomis „Reading“.

"Manchester United" - "Queens Park Rangers".<br>"Reuters"

2012-11-25 10:25, atnaujinta 2018-03-15 03:53

„Manchester United“ savo aikštėje 3:1 (0:0) palaužė „Queens Park Rangers“. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. 52 minutę vienintelį „Queens Park Rangers“ įvartį pelnė J. Maskie.

„Manchester United“ visus tris įvarčius įmušė per mažiau nei 10 minučių. Iš eilės pasižymėjo J. Evansas, D. Fletcheris ir J. Hernandezas. „West Bromwich Albion“ išvykoje 4:2 (2:0) įveikė „Sunderland“ futbolininkus.

„West Bromwich Albion“ 30 minutę į priekį išvedė Z. Gera, o besibaigiant kėliniui skirtumą padvigubino S. Longas.

Antroje rungtynių pusėje C. Gardneriui pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau 81 minutę 11 metrų baudinį realizavęs R. Lukaku vėl atstatė 2 taškų „West Bromwich Albion“ pranašumą.

87 minutę S. Sessegnonas įmušė antrąjį „Sunderland“ įvartį, į kurį per pridėtą laiką taikliu smūgiu atsakė M. Fortune'as.

Rezultatai

„Aston Villa“ - „Arsenal“ 0:0.

„Sunderland“ - „West Bromwich Albion“ 2:4. C. Gardneris (73), S. Sessegnonas (87)./ Z. Gera (30), S. Longas (44), R. Lukaku (81, 11 m. baudinys), M. Fortune (90+4).

„Everton“ - „Norwich“ 1:1. S. Naismithas (12)./ S. Bassongas (90).

„Stoke City“ - „Fulham“ 1:0. C. Adamas (26).

„Wigan“ - „Reading“ 3:2 J. Gomezas (58, 68, 90+2)./S. Morrisonas (35), A. Al Habsi (80, į savo vartus).

„Manchester United“ - „Queens Park Rangers“ 3:1. J. Evansas (64), D. Fletcheris (68), J. Hernandezas (72)./ J. Mackie (52).

BNS: Anglijos futbolo čempionato lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Manchester United“      13 10 0 3 32:18 30

2. „Manchester City“ 12 8 4 0 25:10 28

3. „West Bromwich Albion“ 13 8 2 3 23:15 26

4. „Chelsea“ 12 7 3 2 24:13 24

5. „Everton“ 13 5 6 2 23:17 21

6. „Arsenal“ 13 5 5 3 23:13 20

7. „West Ham United“ 12 5 4 3 15:12 19

8. „Tottenham Hotspur“ 12 5 2 5 20:21 17