„Serie A”: „Lazio” žaidė be M. Stankevičiaus, „Juventus“ varžovus sutriuškino

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį vykusiose „Palermo“ ir Romos „Lazio“ ekipų rungtynėse užfiksuotos lygiosios 2:2. „Lazio” ekipos marškinėlius vilkintis Marius Stankevičius mačui registruotas nebuvo. Kitose rungtynėse čempionai Turino „Juventus“ futbolininkai 4:0 sutriuškino „Udinese“ komandą.

„Lazio“ sužaidė lygiosiomis.<br>AP

Jan 19, 2013, 8:59 PM, atnaujinta Mar 13, 2018, 4:26 PM

Rungtynėse pirmieji išsiveržė „Lazio“ futbolininkai. Jau 10 minutę įvartį įmušė S. Floccari, kuris Romos klubui leido laimėti pirmąjį kėlinį.

Antrajame kėlinyje „Palermo“ komanda 70 ir 71 minutėmis įmušė po įvartį. Juos atitinkamai pelnė R. Arevalo ir P. B. Dybala. Skirtumą išlygino Hernanesas, 84 minutę realizavęs 11 metrų baudinį.

Turino „Juventus“ - „Udinese“ 4:0. P. Pogba (41, 66), M. Vučiničius (72), A. Matri (80)

BNS: Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Siena“ 20 4 5 11 19:31 11

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai neteko taškų: „Siena“ - 6, „Atalanta“ - 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ - po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 16 įvarčių - Edinsonas Cavani („Napoli“).