Nuo 56 minutės dešimtyje žaidusi „Barcelona“ Ispanijoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2 video)

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ lygoje sužaisti keturi mačai. Vienose rungtynėse „Granda“ komanda 2:0 nugalėjo „Rayo Vallecano“ futbolininkus. Kitame susitikime užfiksuota staigmena – lygos lyderė „Barcelona“ komanda patyrė palaimėjimą. Tito Vilanovos auklėtiniai 2:3 išvykoje turėjo pripažinti „Real Sociedad“ komandos pranašumą. Tai buvo pirmasis katalonų pralaimėjimas šiame sezone.

„Barcelona“ ir „Real Sociedad“ rungtynės.<br>„Reuters"

Jan 20, 2013, 10:15 AM, atnaujinta Mar 13, 2018, 3:59 PM

„Barcelona“ nuo 56 minutės žaidė dešimtyje, nes antrąją geltoną kortelę gavo G. Pique. Šios rungtynės neapsiėjo ir be L. Messi įvarčio, kurį jis įmušė dar 7 minutę.

Iki 90 minutės rezultatas buvo 2:2, tačiau įvartį po C. Martinezo perdavimo įmušė I. Agirretxe, leidęs „Real Sociedad“ ekipai įsirašyti tris taškus.

San Sebastiano „Real Sociedad” - „Barcelona“ 3:2 G. Castro (41, 63), I. Agirretxe (90)/ L. Messi (7), Pedro (25)

56 min. G. Pique („Barcelona“) gavo antrąją geltoną kortelę.

„Granada“ - „Rayo Vallecano“ 2:0. J. Amatas (26 – į savo vartus), Recio (80).

„Getafe“ - „Sevilla“ 1:1. A. Colunga (44)/ J. A. Reyesas (40)

„Malaga“ - Vigo „Celta“ 1:1. M. Demichelis (37)/ A. Fernandezas (76)