Afrikos Nacijų taurėje – užtikrinta PAR rinktinės pergalė (2 video)

Trečiadienį Afrikos Nacijų taurės grupės etapo antrojo turo rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo Pietų Afrikos Respublikos futbolininkai, kurie A grupėje 2:0 nugalėjo Angolos ekipą ir dabar savo sąskaitoje turi keturis taškus.

PAR ir Angolos (raudoni marškinėliai) rinktinių rungtynės.<br>AP

Jan 23, 2013, 7:00 PM, atnaujinta Mar 13, 2018, 9:38 AM

Pirmąjį įvartį PAR ekipa įmušė 30 minutę, kuomet varžovų vartininką nuginklavo S. Sangweni. Antrą kartą Angolos vartininkui kamuolį iš vartų tinklo teko traukti 62 minutę, po L. Majoro smūgio.

Angolos rinktinė kol kas yra iškovojusi tik tašką.

Kitose A grupės rungtynėse Maroko ir Žaliojo Kyšulio Respublikos ekipos sužaidė 1:1. Maroko ekipoje 78 minutę pasižymėjo Y. El Arabi. Jų varžovai įmušė 36 minutę – įvarčio autorius Platini.