Treniruočių stovyklą „Ekranas“ pradėjo pralaimėjimu

Treniruočių stovykloje Turkijoje viešintis Panevėžio „Ekranas“ draugiškų rungtynių maratoną pradėjo pralaimėjimu. Panevėžiečiai rezultatu 0:3 nusileido Kazachstano „Atyrau“ ekipai.

Dar vienas draugiškas rungtynes FK „Ekranas“ sužais šeštadienį, sausio 26-ą dieną.<br>fkekranas.lt

Jan 24, 2013, 11:02 AM, atnaujinta Mar 13, 2018, 8:43 AM

Nuo pat rungtynių pradžios ekraniečiai užvaldė aikštės vidurį, o varžovai žaidimą grindė kontratakomis. Visgi, gana ženkli kamuolio kontrolė panevėžiečiams didelės naudos neatnešė, nes atakose trūko aštrumo. Varžyboms įsibėgėjus, 24-ą minutę po sumaišties „Ekrano“ baudos aikštelėje įvartį pelnė ir į priekį 1:0 išsiveržė Kazachstano „Atyrau“ futbolininkai.

Prieš pat pertrauką baudos aikštelėje prasižengė peržiūroje dalyvaujantis argentinietis N.Guerrero ir rungtynių arbitras skyrė 11 metrų baudinį į „Ekrano“ vartus, kurį varžovai realizavo ir rezultatas tapo 2:0, o pačioje antrojo kėlinio pradžioje po kietos E.Girdvainio pražangos buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys. Varžovai ir vėl pademonstravo šaltakraujiškumą - 3:0.

Po šių smūgių „Ekrano“ žaidimas pakriko ir nors „Atyrau“ ir toliau rimtesnių pavojų prie T.Kaunecko vartų nesukūrė, finalinis teisėjo švilpukas paskelbė nemalonią rungtynių baigtį - 3:0.

Dar vienas draugiškas rungtynes FK „Ekranas“ sužais šeštadienį, sausio 26-ą dieną. Panevėžiečiai susitiks su Bulgarijos čempionais „Ludogorec“.

„Ekranas“ žaidė tokia sudėtimi: T. Kauneckas, V. Slavickas, G. Tomkevičius, N. Guerrero, R. Pilotas, A. Kučys, D. Petrauskas, A. Buinickij, U. Umė, A. Vertelis, V. Kavaliauskas. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė E. Girdvainis, E. Varnas, T. Salamanavičius, R. Stanulevičius, M. Grigaravičius.