„Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ - Karaliaus taurės turnyro pusfinalyje (2 video)

Ketvirtadienį Ispanijoje buvo sužaisti du atsakomieji Ispanijos Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalio mačai. Į pusfinalį žengė „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ komandos.

„Barcelona“ ir „Malaga“ susitikimas.<br>AP

Jan 25, 2013, 9:39 AM, atnaujinta Mar 13, 2018, 7:09 AM

„Barcelona“ futbolininkai, pirmajame mače sužaidę 2:2, po permainingos kovos 4:2 nugalėjo „Malaga“ ekipą.

Katalonai išsiveržė jau ketvirtąją minutę, kuomet įvartį įmušė Pedro, tačiau netrukus (12) Joaquinas skirtumą išlygino. 49 min. įmušė G. Pique, tačiau 68-ąją skirtumą išlygino R. Santa Cruzas. Po A. Iniestos įvarčio (76) „Malaga“ ekipa neatsigavo, o 80-ąją dar pasižymėjo L. Messi.

Madrido „Atletico“ komanda, pirmąjį mačą laimėjusi 2:0, išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Real Betis“ futbolininkais. Pirmieji 45-ąją minutę į priekį išsiveržė „Atletico“ futbolininkai, kurie pergalę prarado 90 minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo J. Molina.