„Ekranas“ minimaliu rezultatu nusileido Bulgarijos čempionams

Turkijoje sezonui besirengiantis Panevėžio „Ekranas“ sužaidė jau trečiąsias draugiškas rungtynes. Panevėžio ekipa susikovė su galingu varžovu, Bulgarijos čempionų ekipa „Ludogorec“.

Trečiosiose draugiškose rungtynėse ekraniečiai garbingai pasipriešino Bulgarijos čempionams.<br>fkekranas.lt

2013-01-28 22:16, atnaujinta 2018-03-13 02:07

Rungtynių pradžioje nei vienai komandai nepavyko įgyti ryškesnės žaidimo kontrolės. Kova daugiausiai vyko aikštės viduryje ir tą kovą puikiai iliustruoja faktas, jog varžovai pirmąjį smūgį Lietuvos komandos vartų link atliko tik 35-ąją minutę. Tačiau jau kitas smūgis virto įvarčiu. 37-ą minutę po „Ludogorec“ baudos smūgio kamuolys, kliudęs varžovų žaidėją, įskriejo į „Ekrano“ vartus - 1:0. Iki pat pertraukos vyravo apylygis žaidimas. Nors kamuolį kiek ilgiau kontroliavo bulgarai, tačiau „Ekranas“ žaidė labai drausmingai ir laukė savo šansų.

Iškart po pertraukos „Ekrano“ trenerių štabas atliko nemažai keitimų - aikštėje pasirodė A. Buinickis, V. Kavaliauskas, Ž. Kymantas ir jaunasis R.Stanulevičius, tačiau vaizdas aikštėje ir toliau kardinaliai nesikeitė.

Rungtynių pabaigoje bulgarams jau pavyko perimti iniciatyvą ir sukūrė keletą pavojingų progų, tačiau „Ekranas“ spaudimą atlaikė ir rezultatas nepakito.

Bulgarijos „Ludogorec“ klubo ištakos siekia 1945-uosius metus, o pernai pirmą kartą klubo istorijoje tapo šalies čempionu. Įpusėjus Bulgarijos čempionatui, „Ludogorec“ ekipa užima pirmąją vietą, tašku lenkdama Sofijos „Levski“. Šiuo metu pirmenybėse yra pertrauka ir bulgarai ją išnaudoja stovyklaudami Turkijoje, kur čia treniruojasi jau dvi savaites.

Penktadienį „Ludogorec“ draugiškose rungtynės užtikrintai 3:1 įveikė Moldovos stipriausią komandą Tiraspolio „Sheriff“.

FK „Ekranas" rungtyniavo tokia sudėtimi: T. Kauneckas, V. Slavickas, N. Guererro, O. Reyesas, R. Pilotas, A. Kučys, D. Petrauskas, I. Kozlovs, U. Umė, A. Vertelis, E. Varnas. Po pertraukos aikštėje pasirodė A. Buinickis, V. Kavaliauskas, R. Stanulevičius, E. Girdvainis, T. Markevičius, M. Dūda.

Sausio 31 d. „Ekranas" rungtyniaus su „St Gallen" futbolininkais. Ši ekipa Šveicarijos aukščiausioje lygoje užima 3 vietą.