Į Italijos taurės finalą iškopė Romos „Lazio“ (video)

Po atsakomųjų Italijos taurės turnyro pusfinalio rungtynių kelialapiu į finalą džiaugėsi Mariaus Stankevičiaus atstovaujamas Romos „Lazio“, kuris savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė Turino „Juventus“. Pirmasis susitikimas baigėsi taikiai 1:1.

„Lazio” ir „Juventus” rungtynės.<br>AP

2013-01-30 08:20, atnaujinta 2018-03-12 23:58

Lietuvis buvo registruotas mačui, tačiau aikšėje nepasirodė.

Romos futbolininkai pirmavo po 53 min. pelnyto A. Gonzalezo įvarčio. Jau per teisėjo pridėtą laiką 91 min. rezultatą išlygino Arturo Vidalis ir atrodė, kad ekipos žais pratęsimą.

Tačiau praėjus 3 minutėms rezultatą persvėrė Sergio Floccari bei išplėšė pergalę ir kelialapį į finalą Romos klubui.

Romos „Lazio“ - Turino „Juventus“ 2:1 (0:0). A. Gonzalezas (53), S. Floccari (90+4)/ A. Vidalis (90+1).