„Ekranas“ pralaimėjo šveicarų „St. Gallen“ klubui

Ketvirtadienį vakare „Ekranas“ sužaidė paskutines draugiškas rungtynes treniruočių stovykloje Turkijoje. Mačas su Šveicarijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančiu „St. Gallen“ klubu baigėsi panevėžiečių pralaimėjimu 0:2.

Jan 31, 2013, 7:20 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 8:36 PM

Rungtynės prasidėjo 45 minutėmis vėliau, kadangi į stadioną vėlavo šveicarai. „Ekrano“ žaidėjams, kurie jau padarė apšilimą, teko neplanuotai ilgai laukti rungtynių pradžios ir tokia situacija galėjo įtakoti labai blankiai sužaistą rungtynių pradžią.

Eksperimentine sudėtimi rungtyniavę šveicarai į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę - kamuolys po rikošeto atiteko laisvam varžovų žaidėjui ir šis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Šeštąją minutę rezultatas tapo 1:0. 14-ą minutę po baudos smūgio rezultatas padvigubėjo - 2:0.

Nepaisant to, pirmajame kėlinyje žaidimą kontroliavo „Ekranas“, tačiau puolime trūko aštrumo, tuo tarpu „St. Gallen“ futbolininkai panevėžiečių baudos aikštelėje lankėsi retai, tačiau vieninteliais savo šansais pasinaudojo.

Po pertraukos „Ekranas“ ir toliau kontroliavo situaciją bei kūrė atakas, tačiau trūko sėkmingo jų išnaudojimo. Mačo pabaigoje jau žaidė ir visi jaunieji „Ekrano“ futbolininkai – Tomas Salamanavičius, Aivaras Meškinis, Martynas Dūda, Rokas Stanulevičius, Mindaugas Grigaravičius, o varžovai rungtyniavo eksperimentine sudėtimi, tačiau rezultatas nepakito. Rungtynės, kuriose iniciatyva priklausė „Ekranui“, baigėsi šveicarų pergale.

„St. Gallen“ po 18-os rungtynių turi 33 taškus ir Šveicarijos čempionate su „Basel“ dalinasi 2-3 vietas, pirmauja „Grasshoppers“ (37 taškai).