Karaliaus taurės pusfinalis: Madrido „Real“ - „Barcelona“ 1:1 (video)

Madrido „Real“ prieš „Barcelona“, Cristiano Ronaldo prieš Lionelį Messi – vienas labiausiai futbolo sirgalių laukiamas įvykis, dar vadinamas „El Clasico“. Šį kartą galingiausi Ispanijos klubai susitiko Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio rungtynėse. „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkę aistruoliai tikėjosi, kad C. Ronaldo ves „Real“ į pergalę, o katalonų gerbėjai laukė L. Messi rekordo. Tačiau nei portugalas, nei argentinietis šiose rungtynėse nepasižymėjo, o mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Madrido "Real" - "Barcelona".<br>AP

Jan 31, 2013, 10:24 AM, atnaujinta Mar 12, 2018, 9:47 PM

Rungtynės. Šiose rungtynėse progų pasižymėti turėjo abi komandos. Jau rungtynių pradžioje nuo pavojingo smūgio „Barcelona“ vartus gelbėjo Pinto. Netrukus pavojinga ataka atsakė C. Fabregasas, po L. Messi perdavimo smūgiavęs į vartus. Komandos keitėsi atakomis, tačiau aikštę po pirmojo kėlinio paliko rezultatui nepasikeitus.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. 50 minutę gavęs tikslų L. Messi perdavimą įvartį į „Real“ vartus pasiuntė C. Fabregasas. 60 minutę progą išlyginti rezultatą turėjo C. Ronaldo, tačiau jo smūgis galva buvo netikslus. Vis dėlto, rungtynėms artėjant link pabaigos aikštės šeimininkams pavyko pasižymėti. 81 minutę po M. Ozilo perdavimo rezultatą išlygino R. Varane'as. Per likusį laiką nė vienai komandai išplėšti pergalės nepavyko.

Startinės sudėtys

„Real“: Diego Lopezas, Ricardo Carvalho, Alvaro Arbeloa, Raphaelis Varane‘as, Xabi Alonso, Michaelas Essienas, Mesutas Ozilas, Sami Khedira, Jose Callejonas (58 min. Luka Modričius), Cristiano Ronaldo, Karimas Benzema (63 min. Gonzalo Higuainas).

Barcelona“: Jose Manuelis Pinto, Carlesas Puyolis, Dani Alvesas, Gerardas Pique, Jordi Alba, Cescas Fabregasas(85 min. Thiago) , Andresas Iniesta, Xavi Hernandezas, Sergio Busquetsas, Lionelis Messi, Pedro Rodriguezas (85 min. Alexis Sanchezas).

Pirmasis kėlinys

9 min. Pirmasis pavojingas epizodas prie "Barcelona" vartų. Varžovo smūgį atrėmė "Barcelona" vartininkas Pinto.

11 min. Pavojinga ataka atsakė ir svečiai. Po L. Messi perdavimo į "Real" vartus smūgiavo C. Fabregasas, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

19 min. Po pražangos prieš N. Iniestą, Xavi stojo kelti baudos smūgio. Kamuolys, perskridęs varžovų sienelę atsimušė į skersinį.

25 min. Komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas švieslentėje nesikeitė.

30 min. L. Messi kėlė baudos smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

36 min. M. Ozilas veržėsi vartų link, tačiau jį sustabdė kieta "Barcelona" gynyba.

45 min. Nors progų [asižymėti pirmoje rungtynių pusėje turėjo abi ekipos, tačiau kol kas žiūrovai "Santiago Bernabeu"  stadione įvarčių neišvydo.

Antrasis kėlinys

50 min. 0:1! Gavęs tikslų perdavimą iš L. Messi "Barcelona" ekipą į priekį išvedė C. Fabregasas.

60 min. Galva į "Barcelona" vartus smūgiavo C. Ronaldo, tačiau kamuolys atsimušė tikslo nepasiekė.

81 min. 1:1! Po M. Ozilo perdavimo rezultatą išlygino Raphaelis Varane‘as.

Netektis. „Real“ rungtyniaus be penkių pagrindinės sudėties žaidėjų. Portugalas Pepe gydosi čiurnos traumą, ispanas Sergio Ramosas ir portugalas Fabio Coentrao – suspenduoti. Aikštės šeiminkams greičiausiai nepadės ir brazilas Marcelo. Net vartuose nebus Ikero Casillaso, kuriam šią savaitę buvo atlikta lūžusio delnikaulio operacija.

„Be jokios abejonės, mūsų situacija yra labiau komplikuota dėl šių žaidėjų netekties. Būtų geriau, jeigu visi būtume sveiki“, - „El Clasico“ išvakarėse spaudos konferencijoje pripažino puolėjas Karimas Benzema.

Rekordas. Per savo karjerą į „Real“ vartus L. Messi jau įmušė 17 įvarčių ir geriausių visų laikų „El Clasico“ snaiperių sąraše nusileidžia tik legendiniam „Real“ puolėjui Alfredo Di Stefano (18 įvarčių).

Jubiliejus. Trečiadienio rungtynės C. Ronaldo bus jubiliejinės – jis sužais 500-ąjį mačą karjeroje atstovaudamas klubams. Per savo karjerą klubuose jis jau yra įmušęs 302 įvarčius.

Kiti. Kitame pusfinalyje kovoja Madrido „Atletico“ ir „Sevilla“ komandos, kurios susitiks ketvirtadienį. Atsakomieji mačai vyks kitą mėnesį.