„Ekranas“ įveikė Kazachstano vicečempionus (video)

„Ekrano“ futbolininkai antrojoje pasiruošimo stovykloje Turkijoje sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Panevėžiečiai susitiko su Kazachstano vicečempionais - Pavlodaro „Irtysh“ ekipa ir varžovus įveikė rezultatu 2:1.

Panevėžio „Ekranas" artėjančiam futbolo sezonui ruošiasi antrojoje treniruočių stovykloje Turkijoje.<br>fkekranas.lt

2013-02-18 20:16, atnaujinta 2018-03-11 14:56

Nuo pat pirmųjų minučių ekraniečiai užspaudė varžovus jų aikštės pusėje, o 27-ą minutę „Ekraną“ į priekį pelnytai išvedė Vitalijus Kavaliauskas, nestipriu, bet labai tiksliu smūgiu nuginklavęs „Irtysh“ vartininką. Po įvarčio žaidimas išsilygino ir aikštėje vyravo atkaklus ir greitas futbolas, tačiau, nepaisant to, pirmajame kėlinyje varžovai didesnės grėsmės „Ekrano“ vartams nekėlė.

Prasidėjus antrajam kėliniui varžovai ir toliau nesėkmingai bandė kurti progas įvarčiams, o „Ekranas“ 52-ąją minutę rezultatą padvigubino, kai po D. Norvilo pakelto kampinio galva pasižymėjo Aurimas Kučys.

Iki tol užtikrintai veikusi panevėžiečių gynyba 62-ą minutę suklydo ir Kazachstano vicečempionai pasinaudojo tuo ir sušvelnino rezultatą 2:1.

„Irtysh“ padidino apsukas puolime, tačiau „Ekrano“ gynyba veikė be priekaištų ir varžovams daugiau šansų jau nesuteikė, o rungtynių pabaigoje rezultatą galėjo dar labiau padidinti A. Vertelis, tačiau saugui nepavyko laisvam pataikyti į vartus.

Iki pat rungtynių pabaigos demonstravę simpatišką žaidimą ekraniečiai pasižymėti galėjo dar ne kartą, tačiau susikurtų progų įvarčiais paversti nepavyko. Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė apie panevėžiečių pergale rezultatu 2:1.

FC „Irtysh Pavlodar“ klubas Kazachstano čempionate eilę metų laikosi turnyrinės lentelės viršuje. Per klubo istoriją komanda penkis kartus laimėjo šalies čempionatą, keturis kartus liko antri, penkiskart iškovojo bronzą.

Ekipos pagrindą sudaro šios šalies futbolininkai, tačiau žaidžia ir aštuoni legionieriai. Treniruočių stovykloje Turkijoje Pavlodaro „Irtysh“ jau sužaidė dvejas rungtynes. Ukrainos klubui „Goverla-Zakarpattia“ kazachstaniečiai nusileido dviem įvarčiais. Kitose rungtynėse FC „Irtysh“ rezultatu 3:1 įveikė pirmojo Rusijos diviziono klubą „Jenisey“ iš Krasnojarsko.