Čempionų lygos aštuntfinalyje „Bayern“ futbolininkai patiesė „Arsenal“, „Porto“ nugalėjo „Malaga“ ekipą (2 video)

Antradienį futbolo gerbėjams didžiausią intrigą kėlė UEFA Čempionų lygos aštuntfinalis tarp Londono „Arsenal“ ir Miuncheno „Bayern“ komandų. Vis dėlto, Europos grandų mūšyje intrigos buvo mažai. Pirmajame kėlinyje svečiai „Arsenal“ futbolininkams neleido net pagalvoti apie galimybę priartėti prie savo vartų, o patys pelnė 2 įvarčius. Antrajame kėlinyje „Arsenal“ sušvelnino rezultatą, tačiau M. Mandžukičiaus įvartis sudaužė šeimininkų viltis pakovoti dėl pergalės. „Bayern“ Londone šventė pergalę 3:1 ir viena koja žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Kitame aštuntfinalio mače „Porto“ savo aikštėje 1:0 nugalėjo „Malaga“ futbolininkus.

"Arsenal" - "Bayern".<br>AP

Feb 20, 2013, 11:23 AM, atnaujinta Mar 11, 2018, 12:07 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Londono „Arsenal“ -  Miuncheno „Bayern“ 1:3

7 min. (0:1) Toni Kroosas

21 min. (0:2) Thomasas Mulleris

54 min. (1:2) Lukasas Podolskis

77 min. (1:3) Mario Mandžukičius

Statistika

„Arsenal“ - „Bayern“ 1:3

Kamuolio kontrolė: 55 proc. - 45 proc. Smūgiai (į vartų plotą): 10 (3) – 17 (6) Nuošalės: 2 – 2 Geltonos kortelės: 5 - 3

Pražangos: 13 - 19 Pirmajame kėlinyje „Bayern“ nė akimirkai neleido suabejoti savo persvara. „Arsenal“ bandė regzti atakas, tačiau varžovai nesuteikė galimybės šeimininkams smūgiuoti į vartus.

Šaltas dušas aikštės šeimininkus apliejo jau rungtynių pradžioje. 7 minutę Toni Kroosas pelnė pirmąjį įvartį šiose rungtynėse ir išvedė „Bayern“ į priekį.

Praėjus daugiau nei 10 minučių kamuolys dar kartą kirto „Arsenal“ vartų liniją. Po kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė Danielis Van Buytenas. Vartininkas smūgį atrėmė, tačiau kamuolio nesugavo, tuo pasinaudojęs T. Mulleris pelnė antrąjį „Bayern“ įvartį.

Besibaigiant kėliniui progą dar labiau padidinti skirtumą turėjo M. Mandžukičius. Gavęs perdavimą į baudos aikštelę jis galva pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau kamuolys skriejo šalia virpsto.

Prasidėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą. Po kampinio kamuolys atsimušė į žemę ir atšoko baudos aikštelėje buvusiam L. Podolskiui, šis galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ demonstravo aktyvesni žaidimą nei pirmoje rungtynių pusėje. Įpusėjus kėliniui O. Giroud turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau „Bayern“ išgelbėjo vartininkas.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau 10 minučių „Arsenal“ viltis išlyginti rezultatą daužo M. Mandžukičius, pelnęs kuriozinį įvartį.

Per likusį rungtynių laiką aikštės šeimininkams sukurti stebuklo nepavyko. „Bayern“ šventė pergalę 3:1.

„Porto“ - „Malaga“ 1:0

56 min. (1:0) Joao Moutinho

Statistika

„Porto“ - „Malaga“ 1:0 Kamuolio kontrolė: 62 proc. - 38 proc. Smūgiai (į vartų plotą): 18 (5) – 2 (0) Nuošalės: 5 – 1 Geltonos kortelės: 0 – 1 Pražangos: 13 - 16

Pirmajame šių rungtynių kėlinyje nepavyko pasižymėti nė vienai komandai. Nematėme ir pavojingų epizodų, galėjusių išvesti vieną ar kitą komandą į priekį.

Prasidėjus antrajam kėliniui žiūrovai pagaliau išvydo pirmąjį įvartį. 56 minutę į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai. Po tikslaus A. Sandro perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė J. Moutinho.