Čempionų lygos aštuntfinalis: „Barcelona“ netikėtai krito Milane (video)

Ispanijos čempionate sau lygių neturintys „Barcelona“ futbolininkai neturėjo galimybių Čempionų lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse su AC „Milan“ ekipa, kuriai pralaimėjo 0:2 (0:0). Kitame aštuntfinalio mače „Galatasaray“ Stambule su „Schalke“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1).

„Milan“ futbolininkai džiaugiasi pelnytu įvarčiu.<br>AP

2013-02-21 11:50, atnaujinta 2018-03-11 09:56

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

„Milan“ - „Barcelona“ 2:0 (0:0).

57 min. K. Boatengas (1:0).

81 min. S. A. Muntari (2:0).

Statistika:

Kamuolio kontrolė: 35 proc. - 65 proc.

Smūgiai: 8 - 6 Smūgiai į vartų plotą: 6 - 2 Kampiniai: 3 - 4 Geltonos kortelės: 2 - 2 Nuošalės: 4 - 2 Pražangos: 15 - 12.

Sužaidus pusę kėlinio kamuolio kontrolė nežymiai priklausė svečiams iš Ispanijos, tačiau jie ypač pavojingų progų nesukūrė prie „Milan“ vartų.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o „Milan“ demonstravo pavyzdingą gynybą, kurią sunku buvo pralaužti ir „Barcelona“ komandos puolimui.

Maža to, Italijos ekipos futbolininkai nesiruošė vien gintis. Kevinas Prince'as Boatengas po baudos smūgio 57 min. išvedė „Milan“ į priekį.

63 min. L. Messi stojo prie kamuolio ir bandė realizuoti baudos smūgį - kamuolys prašvilpė aukštai virš vartų. Po praleisto įvarčio „Milan“ nesiruošė visiškai atsitraukti prie savo vartų, 68 min. aikštės šeimininkai kėlė kampinį, po jo į vartų plotą smūgiavo G. Pazzini.

78 min. X. Hernandezas smūgiavo maždaug iš 25 metrų, kamuolys praskriejo virš skersinio.

Jau kitoje atakoje „Milan“ padvigubino pranašumą - 81 min. maždaug iš 7 metrų vartininką V. Valdesą  nuginklavo S. A. Muntari.

Komandų sudėtys:

„Milan“: Ch. Abbiatti, Ph. Mexesas, Ch. Zapata, I. Abate, S. Muntari, K. P. Boatengas, R. Montolivo, K. Constantas, M. Ambrosini, G. Pazzini, St. El Shaarawy.

„Barcelona“: V. Valdesas, D. Alvesas, G. Pique, C. Puyolis, J. Alba, C. Fabregasas, X. Hernandezas, A. Iniesta, S. Busquetsas, L. Messi, P. Rodriguezas.

„Galatasaray“ - „Schalke“ 1:1 (1:1).

12 min. B. Yilmazas (1:0).

45 min. J. Jonesas (1:1).

Statistika:

Kamuolio kontrolė: 48 proc. - 52 proc.

Smūgiai: 13 - 12 Smūgiai į vartų plotą: 7 - 5 Kampiniai: 3 - 6 Geltonos kortelės: 4 - 3 Nuošalės: 4 - 2.

Jau 12 min. aikštės šeimininkams „Galatasaray“ futbolininkams pavyko išsiveržti į priekį po puolėjo Burako Yilmazo įvarčio. Rezultatyvų perdavimą atliko Selcukas Inanas.

Besibaigiant pirmąjam kėliniui svečiams iš Vokietijos pavyko rezultatą išlyginti. Įvartį į „Galatasaray" vartus pelnė Jermainas Jonesas.

Antrajame kėlinyje nežymiai dažniau kamuolį kontroliavo „Schalke“.

Įpusėjus kėliniui „Galatasaray“ spaudimas didėjo, tačiau pakeisti rezultato šeimininkams nepavyko. Jiems nepagelbėjo ir garsiųjų komandos naujokų - puolėjo D. Drogba ir saugo W. Sneijderio - pastangos.

„Galatasaray“: F. Muslera, D. Nounkeu, S. Kaya, S. Sanoglu, H. Altintopas, S. Inanas, F. Melo, Riera, W. Sneijderis, D. Drogba, B. Yilmazas. „Schalke“: T. Hildebrandas, B. Hoewedesas, J. Matipas, S. Kolasinacas, M. Bastosas,  Hoegeris, J. Jonesas, J. Draxleris, R. Neustaedteras, J. Farnanas, K. J. Huntelaaras.