Fantastiškai žaidusi „Barcelona“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį (2 video)

Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes tarp „Barcelona“ ir „Milan“ komandų futbolo ekspertai laikė savotišku išbandymu Lioneliui Messi. Futbolo gerbėjai svarstė: ar pavyks „Barcelona“ lyderiui išvesti savo ekipą į ketvirtfinalį? Tačiau argentinietis jau rungtynių pradžioje įrodė, kad „Camp Nou“ stadione sirgaliai gali tikėtis stebuklo. Geriausias pasaulio futbolininkas šiose rungtynėse pelnė du įvarčius, o „Barcelona“ sutriuškino „Milan“ 4:0 ir žengė į ketvirtfinalį. Į kitą etapą pateko ir Stambulo „Galatasaray“.

„Barcelona“ - „Milan“.<br>AP

Mar 13, 2013, 11:40 AM, atnaujinta Mar 10, 2018, 2:50 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

„Barcelona“ - „Milan“ 4:0

Po dviejų rungtynių „Barcelona“ - „Milan“ 4:2.

Komandų sudėtys

„Barcelona“: Victoras Valdesas, Danielis Alvesas, Gerardas Pique, Javieras Mascherano, Jordi Alba, Xavi, Sergio Busquets, Andresas Iniesta, Pedro, Lionelis Messi, Davidas Villa.

„Milan“: Christianas Abbiati, Ignazio Abate, Philippe Mexes, Cristianas Zapata, Kevinas Constantas, Mathieu Flamini, Massimo Ambrosini, Riccardo Montolivo, M'Baye Niangas, Kevinas Prince-Boatengas, Stephanas El Shaarawy.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys

5 min. L. Messi padarė tai, ko iš jo tikėjosi „Barcelona“ sirgaliai, jau rungtynių pradžioje argentinietis pergudravo varžovų gynybą ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

12 min. Dar vieną progą turėjo aikštės šeimininkai. Į vartus smūgiavo A. Iniesta. Jo smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas.

30 min. Puikią progą pasižymėti turėjo "Milan" komanda. Vienas prieš vartininką atsidūręs svečių žaidėjas pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau šis atsimušė į virpstą.

39 min. 2:0! Po varžovų klaidos kamuolį gavęs A. Iniesta atliko perdavimą L. Messi. Šis pelnė antrąjį "Barcelona" įvartį šiose rungtynėse.

Antrasis kėlinys

47 min. Vos prasidėjus antrajam kėliniui, L. Messi dar kartą smūgiavo į "Milan" vartus. Tiesa, šį kartą kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

55 min. Davidas Villa po Xavi perdavimo pelnė trečiąjį "Barcelona" komandos įvartį ir dviejų rungtynių rezultatą 3:2 persvėrė savo ekipos naudai.

67 min. Vieną iš nedaugelio atakų surengė "Milan" futbolininkai. Vis dėlto, aikštės šeimininkams pavyko apsiginti.

90+3 min.Tašką šiose rungtynėse padėjo ketvirtąjį "Barcelona" įvartį pelnęs Jordi Alba.

***

Gelzenkircheno „Schalke“ - Stambulo „Galatasaray“ 2:3

Po dviejų rungtynių „Schalke“ - Stambulo „Galatasaray“ 3:4.

„Schalke“ - „Galatasaray“ 2:3

Kamuolio kontrolė: 60 proc. - 40 proc.

Smūgiai(į vartų plotą): 26(12) – 15(8) Pražangos: 19 - 12 Kampiniai: 9 - 3 Nuošalės: 0 - 3 Geltonos kortelės: 2 - 1

„Schalke“: Timo Hildebrandas, Atsuto Uchida, Benediktas Hoewedesas, Joelis Matipas, Seadas Kolasinac, Jeffersonas Farfanas, Marco Hoegeris, Romanas Neustaedteris, Julianas Draxleris, Michelis Bastosas, Teemu Pukki.

„Galatasaray“: Fernando Muslera, Emmanuelis Eboué, Semihas Kaya, Dany Nounkeu, Albertas Riera, Hamitas Altintopas, Felipe Melo, Selcukas Inanas, Wesley Sneijderis, Burakas Yilmazas, Didier Drogba.

Rungtynės

18 min. Aikštės šeimininkus į priekį išvedė R. Neustadteris.

37 min. Svečiai išlygino rezultatą. H. Altintopas pasiuntė kamuolį į „Schalke“ vartus.

42 min. Besibaigiant kėliniui B. Yilmazas išvedė „Galatasaray“ į priekį 2:1.

63 min. M. Bastosas išlygino rezultatą 2:2.

90+4 min. Besibaigiant rungtynėms pergalingą įvartį „Galatasaray“ komandai pelnė U. Bulutas.