„Arsenal” trūko įvarčio iki sensacijos, „Malaga“ perrašė klubo istoriją (video)

Trečiadienį vakare Čempionų lygoje paaiškėjo paskutiniai ketvirtfinalio dalyviai. Miunchene „Bayern“ susitiko su Londono „Arsenal“, anglų klubui reikėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą. Mačą 2:0 laimėjo svečiai iš Londono, tačiau pirmajame susitikime Londone „Bayern“ laimėjo 3:1 ir į kitą etapą pateko bavarų kubas. „Malaga“ 2:0 įveikė „Porto“ ir atsirevanšavo už nesėkmę 0:1 Portugalijoje. „Malaga“ klubo istorijoje pirmą kartą pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

„Malaga“ saugas Isco pelnė įvartį.<br>AP

Mar 14, 2013, 10:20 AM, atnaujinta Mar 10, 2018, 1:13 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Miuncheno „Bayern“ - Londono „Arsenal” 0:2 (0:1)

Po dviejų rungtynių Miuncheno „Bayern“ - Londono „Arsenal” 3:3, dėl išvykoje daugiau pelnytų įvarčių į kitą etapą pateko „Bayern“.

Komandų sudėtys:

„Bayern“: M. Neueris, Dante, D. Van Buytenas, Ph. Lahmas, Javi Martinezas, A. Robbenas, T. Miulleris, D. Alaba, Luis Gustavo, T. Kroosas. „Arsenal“: L. Fabianski, P. Mertesackeris, L. Koscielny, C. Jenkinsonas, K. Gibbsas, T. Rosickis, M. Arteta, T. Walcottas, A. Ramsey, Santi Cazorlas.

Pirmasis kėlinys

3 min. Kone pirmoji svečių ataka baigėsi kiek netikėtu įvarčiu į Miuncheno ekipos vartus. Puolėjas Olivieras Giroudas gavo perdavimą iš dešiniojo krašto ir vos iš poros metrų stipriai nekliudomas pasiuntė kamuolį į vartus, taip atgaivindamas Londono ekipos viltis.  „Arsenal” reikia dar dviejų įvarčių.

15 min. Po įvarčio kamuolio kontrolė priklauso Miuncheno „Bayern", kurie šiame sezone nėra linkę pralaiminėti, ypač namuose.

37 min. Nors kamuolį dažniau kontroliuoja Miuncheno ekipa, „Bayern“ neprimena to uragano, kuris siautėjo Londone ir įveikė „Arsenal“ 3:1. Svečiai stengiasi greitai atakuoti, tačiau spragas rasti „Bayern“ gynyboje sudėtinga.

Pirmojo kėlinio rezultatas tenkina aikštės šeimininkus, nors tikėtina, kad po pertraukos Miuncheno ekipa sieks aktyviau pralaužti „Arsenal“ komandos vartus. Pirmoje mačo dalyje 57 proc. laiko kamuolį valdė „Bayern“ ekipa, kuri iš viso atliko 8 smūgius į vartų pusę, trys iš jų skriejo į vartų plotą. Tuo tarpu Londono „Arsenal" po pelnyto įvarčio nesmūgiavo į bavarų vartų pusę.

Antrasis kėlinys

46 min. per antrąjį kėlinį Londono ekipai reikia pasižymėti du kartus, kad ekipa patektų į kitą etapą.

61 min. T. Rosicky („Arsenal") baudžiamas geltona kortele už pražangą prieš A. Robbeną.

63 min. L. Gustavo („Bayern“) pavojingas smūgis į vartus, kamuolys prašvilpė šalia skersinio.

68 min. Puikų šansą turėjo A.Robbenas, vėliau dukart keltas kampinis prie Londono komandos vartų. „Arsenal" sėkmingai apsigynė.

86 min. tikra intriga grįžo į Miuncheną, čia „Arsenal" po L. Koscielny įvarčio pirmavo 2:0. Trūko dar vieno įvarčio iki didžiulės sensacijos.

90 min. Miuncheno ekipa nebeklydo ir išsaugojo bendrą jiems teigiamą rezultatą bei pateko į ketvirtfinalį.

***

„Malaga“ -  „Porto“ 2:0 (1:0)

Po dviejų rungtynių „Malaga“ -  „Porto“ 2:1.

Raudonos kortelės: 0 - 1

„Malaga“: C. Willy, J. Gamezas, Weligtonas, M. Demichelis, V. Antunesas, Joaquinas, J. Toulalanas, M. Iturra, Isco, J. Saviola, Jullio Baptista. „Porto“: Heltonas, Danilo, E. Mangala, Alexas Sandro, N. Otamendi, Lucho Gonzalezas, Joao Moutinho, Fernando, S. Defouras, Jacksonas Martinezas.

Pirmasis kėlinys 15 min. Nors įvarčio reikia „Malaga“ ekipai, kol kas svetimoje aikštėje pakankamai drąsiai jaučiasi „Porto" futbolininkai, kuriems priklauso kamuolio kontrolė.

38 min. „Malaga“ pelnė įvartį, tačiau po abejotino teisėjo sprendimo įvartis neįskaitytas.

43 min. Pagaliau aikštės šeimininkų pastangos vainikuotos įvarčiu, kamuolį šalia baudos aikštelės prieigų gavo Isco ir maždaug iš 18 metrų tiksliai kamuolį pasiuntė į viršutinį kairįjį vartų kampą.

Jei pagrindinis rungtynių laikas tokiu rezultatu baigsis, ekipos žais pratęsimą, jei nei viena komanda nepasižymės, ketvirtfinalio kelialapio likimas spręsis 11 metrų baudinių loterijoje.

Pirmoje mačo dalyje 56 proc. laiko kamuolį kontroliavo svečiai, „Porto" futbolininkai, kurie atliko 4 smūgiai. „Malaga“ ekipa 5 kartus smūgiavo, triskart kamuolys pataikė į vartų plotą.

46 min. ar ekipos sieks viską išspręsti per pagrindinį laiką, ar nerizikuos ir didelį dėmesį skirs gynybai? Po pertraukos „Porto" sustiprino puolimą ir vietoj J. Moutinho į aikštę išbėgo jamesas Rodriguezas.

49 min. antra geltona kortelė parodyta „Porto" futbolininkui S. Defourui, žaidėjas priverstas palikti aikštę. „Malaga“ įgijo vieno žaidėjo persvarą.

58 min. „Malaga“ pasinaudojo kiekybine persvara ir perėmė iniciatyvą.

70 min. paskutinį keitimą atliko „Porto", vietoj A. Sandro - saugas Christianas Atsu.

74 min. J. Martinezas („Porto") neišnaudojo puikaus šanso, po standartinės situacijos futbolininkas iš arti vienu lietimu pabandė kamuolį nukreipti į vartus, šis praskriejo šalia vartų.

76 min. R.S. Cruzas („Malaga“) pelnė antrąjį komandos įvartį ir Malagos komanda arti šalia Čempionų lygos ketvirtfinalio. „Porto" reikalingas įvartis.

90 min. „Malaga“ laimėjo mačą ir pateko į kitą turnyro etapą.

***

Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai - šį penktadienį. Visos 8 ekipos, patekusios į kitą Čempionų lygos etapą: Madrido „Real", Dortmundo „Borussia", „Paris Saint Germain", Turino „Juventus", Stambulo „Galatasaray", „Barcelona", Miuncheno „Bayern", „Malaga".