A lygoje pirmąjį tašką įsirašė „Sūduva“, pergales iškovojo „Kruoja“ ir „Banga“

Trečiadienį A lygoje antrojo turo rungtynėse Pakruojo „Kruoja“ Panevėžio futbolo akademijos stadione 2:0 (1:0) įveikė Alytaus „Dainavą“ ir iškovojo antrąją pergalę. Tokiu pat rezultatu Gargždų „Banga“ pranoko Tauragės „Taurą".

„Kruoja“ taškais susilygino su taip pat dvi pergales iškovojusiu Klaipėdos „Atlantu“.<br>E. Černiauskas

Mar 14, 2013, 12:43 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 12:50 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Nugalėtojams 37 minutę įvartį pelnė Nerijus Mačiulis, antrajame kėlinyje 79 minutę pasižymėjo Tomas Miklinevičius.

Alytaus ekipa kol kas taškų čempionate neturi, dzūkų komanda pirmame ture 1:3 nusileido Panevėžio „Ekranui“.

Be taškų lieka ir Tauragės „Tauras", kuris Gargžduose 0:2 (0:0) nusileido „Bangos“ futbolininkams. 66 min. pasižymėjo Aleksandras Ivanauskas, 90 min. pergalę nuo 11 metrų žymos įtvirtino Gajus Kulbis.    Marijampolėje „Sūduva“ paskutinėse turo rungtynėse susitiko su „Šiaulių“ ekipa, mačas baigėsi be įvarčių - 0:0. „Sūduva“ čempionate iškovojo pirmąjį tašką, Šiaulių ekipai tai antrosios lygiosios, pirmame ture ekipa 1:1 išsiskyrė su „Banga".

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Atlantas“ 2 2 0 0 3:1 6

2. Pakruojo „Kruoja“ 2 2 0 0 4:1 6

3. Gargždų „Banga“ 2 1 1 0 3:1 4

4. Panevėžio „Ekranas“ 1 1 0 0 3:1 3

5. „Šiauliai“ 2 0 2 0 1:1 2

6. Marijampolės „Sūduva“ 2 0 1 1 0:1 1

7. Vilniaus „Žalgiris“ 1 0 0 1 1:2 0

8. Tauragės „Tauras“ 2 0 0 2 1:4 0