Europos lygoje į ketvirtfinalį žengė „Chelsea“, „Hotspur“ bei G. Arlauskio atstovaujama „Rubin“

Ketvirtadienį Europos lygoje buvo sužaisti atsakomieji aštuntfinalio mačai. Į ketvirtfinalį pateko Stambulo „Fenerbahce“, „Benfica“, „Newcastle United“, Romos „Lazio“, „Tottenham Hotspur“, Kazanės „Rubin“, „Basel“ ir „Chelsea“ komandos.

„Chelsea“ ir „Steaua“ susitikimas.<br>AP

Mar 15, 2013, 7:43 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 11:36 PM

Išvykoje 0:1 Bukarešto „Steaua“ komandai pralaimėję Londono „Chelsea“ futbolininkai „Stamford Bridge“ stadione siekė tik vieno – užtikrintos pergalės, tačiau nervus savo sirgaliams patampė. 34 minutę Mata pademonstravo, kad šeimininkai turi rimtų ketinimų, tačiau 45-ąją netikėtai rezultatą išlygino – 1:1. Antrajame kėlinyje „Chelsea“ įmušė dar vieną įvartį – po Mata perdavimo 58 min. pasižymėjo J. Terry, tačiau to „Mėlyniesiems“ nepakako.

71 minutę „Stamford Bridge“ stadione susirinkę sirgaliai ėmė ošti – F. Torresas įmušė lemiamą įvartį – 3:1.

Į ketvirtfinalį žengė „Basel“ komanda, kuriai teko rimtai paplušėti Rusijoje. „Basel“ futbolininkai, nuo 45 minutės žaidę dešimtyje, 0:1 pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ komandai, tačiau dėl pergalės namuose 2:0 žengė į kitą etapą.

Įvartį „Zenit“ komanda įmušė dar 30 minutę – pasižymėjo A. Witselis. 45 minutę antrąją geltoną kortelę gavo M. Diazas. Antrajame kėlinyje Rusijos komanda stengėsi užremti savo varžovus ir 86 min. turėjo nuostabią progą – teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Basel“ vartus, tačiau R. Širokovas neįmušė.

Giedriaus Arlauskio atstovaujama Kazanės „Rubin“ komanda dabar laukia iššūkio ketvirtfinalyje. Pirmajame mače išvykoje su „Levante“ komanda nulinėmis lygiosiomis sužaidę „Rubin“ futbolininkai savo sirgalių akivaizdoje po pratęsimo 2:0 nugalėjo Ispanijos klubą.

Milano „Inter” komandai itin nedaug pritrūko, kad namuose sukurtų stebuklą. Pirmąjį mačą 0:3 „Tottenham Hotspur“ ekipai pralaimėję „Inter“ futbolininkai sugebėjo per pagrindinį laiką įmušti tris įvarčius, o per pratęsimą įmušė dar vieną, tačiau viską sugadino E. Adebayoras, kuris pasižymėjo 96-ąją minutę ir sutrukdė Milano klubui pasiekti tikslą. „Hotspur" laimėjo 4:1.

Rezultatai (skliaustuose nurodytas pirmojo susitikimo rezultatas) Kazanės „Rubin“ - „Levante“ (0:0) 1:0. Rondonas (100).

Sankt Peterburgo „Zenit“ - Basel“ (0:2). 1:0. A. Witselis (30), V. Diadiukas (112).

45 min. - M. Diazas gavo antrąją geltoną kortelę.

Milano „Inter“ - „Tottenham Hotspur“ (0:3). 4:1. A. Cassano (20), R. S. Palacio (52), W. Gallas (75 min. - į savo vartus), R. Alvarezas (110)/ E. Adebayoras (96).

Bordo „Girondins“ - „Benfica“ (0:1) 2:3. C. Diabate (74), Jardelas (90- į savo vartus)/ Jardelis (30), O. Cardozo (75, 90+1)

Londono „Chelsea“ - Bukarešto „Steaua“ (0:1) 3:1. Mata (34), J. Terry (58), f. Torresas (71)/ V. Chirichesas (45).

Stambulo „Fenerbahce“ - Plzeno „Viktoria“ (1:0) 1:1. S. Ucanas (44)/ V. Darida (61)

Romos „Lazio“ - „Stuttgart“ (2:0) 3:1. L. Kozakas (6,8, 87)/ T. Hajnalas (62) .

M. Stankevičius registruotas nebuvo.

„Newcastle United“ - Machačkalos „Anži“ (0:0) 1:0. P. D. Cisse (90+3)

55 min. M. Carcela Gonzalezas („Anži“) gavo antrąją geltoną kortelę.