„Manchester City“ ir „Liverpool“ pralaimėjo, „Manchester United“ įsirašė tris taškus (3 video)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaisti šeši 29-ojo turo mačai: „Everton“ - „Manchester City“ 2:0, „Aston Villa“ - „Queens Park Rangers“ 3:2, „Southampton“ - „Liverpool“ 3:1, „Stoke City“ - „West Bromwich Albion“ 0:0, „Swansea City“ - Londono „Arsenal“ 0:2, „Manchester United“ - „Reading“ 1:0.

„Manchester United“ ir „Reading“ ekipų susitikimas.<br>AP

Mar 17, 2013, 7:45 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 8:48 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

„Manchester City“ komanda patyrė skaudų pralaimėjimą 0:2. Anglijos čempionai pralaimėjo „Everton“ futbolininkams, kurie mače nuo 61 minutės žaidė dešimtyje ir vis tiek sugebėjo įmušti įvartį.

„Manchester City“ komandai pirmąjį smūgį sudavė Leonas Osmanas, pasižymėjęs 32 minutę, o vinį į karstą jau per pridėtą laiką įkalė Nikica Jelavičius.

Rezultatai:

„Manchester United“ - „Reading“ 1:0. W. Rooney (21).

„Everton“ - „Manchester City“ 2:0. L. Osmanas (32), N. Jelavičius (90+3).

61 min. S. Pienaaras („Everton“) gavo antrąją geltoną kortelę.

„Aston Villa“ - „Queens Park Rangers“ 3:2. G. Agbonlahoras (45+2), A. Weimannas (59), C. Benteke (81)/ J. Jenas (23), A. Townsendas (73).

„Southampton“ - „Liverpool“ 3:1. M. Schneiderlinas (6), R. Lambertas (33), J. Rodriguezas (80)/ P. Coutinho (45).

„Stoke City“ - „West Bromwich Albion“ 0:0

„Swansea City“ - Londono „Arsenal“ 0:2. N. Monrealis (74), Gervinho (90).

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti įvarčiai, praleisti įvarčiai)