A lygoje – triuškinančios „Ekrano“ ir „Sūduvos“ pergalės, per du mačus įmušta 15 įvarčių (video)

Sekmadienį trečiajame A lygos ture Panevėžio „Ekrano“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandos varžovus sutriuškino. Lietuvos čempionai 6:2 namuose nugalėjo „Kruoją“, o marijampoliečiai išvykoje 6:1 sutrypė Tauragės „Tauro“ ekipą.

„Ekrano“ ir „Kruojos“ mačas.<br>T. Stasevičius (tst-foto.lt)

Mar 17, 2013, 8:00 PM, atnaujinta Mar 9, 2018, 8:06 PM

Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai namuose iškovojo antrąją pergalę A lygoje. Valdo Urbono auklėtiniai rezultatyviose rungtynėse 6:2 nugalėjo Pakruojo „Kruojos“ ekipą ir nutraukė jos dviejų pergalių iš eilės seriją.

Puikiai „Ekrano“ komandoje žaidė Uchenna Calistus Umehas, kurio darbo vaisius vainikavo du įvarčiai. Jam kelią tapti rezultatyviausiu A lygos žaidėju užkirto „Kruojos“ legionierius George'as Alaverdašvilis, įmušęs du įvarčius.

„Ekrano” komanda į priekį išsiveržė dar 8 minutę, kuomet įmušė Donatas Petrauskas. „Kruoja“ 29 min. išlygino rezultatą, tačiau iki kėlinio pabaigos dukart pasižymėti suspėjo U. C. Umehas (38, 43).

Antrajame kėlinyje „Kruoja“ įmušė jau 50 minutę, tačiau po dviejų minučių Vitalijus Kavaliauskas „Ekranui“ suteikė pranašumą 4:1.

58-ąją „Kruojos” sirgalių nusivylimui teisėjas į Pakruojo ekipos vartus skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Arsenijus Buinickis.

74 min. pasižymėjo Egidijus Varnas.

„Ekranas“ - „Kruoja“ 6:2. D. Petrauskas (8), U. Umehu (38, 43), V. Kavaliauskas (52), A. Buinickis (58 – 11 m baudinys), E. Varnas (74)/ G. Alaverdašvilis (29, 50).

Tauragės „Tauras“ - Marijampolės „Sūduva“ 1:6. V. Dragunevičius (38)/ M. Kdouhas (23, 54), N. Valskis (66, 69, 74), A. Breivė (90).

BNS: Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. Tauragės „Tauras“ 3 0 0 3 2:10 0

Rezultatyviausias lygos žaidėjas - 4 įvarčiai - Georgas Alaverdašvilis („Kruoja“).