L. Messi apsivėmė per rungtynes su Bolivija

Lionelis Messi per pertrauką vėmė, mačo metu privalėjo gaivintis grynu deguonimi, o pabaigoje išbėgęs vienas prieš vieną su vartininku nesugebėjo įmušti įvarčio, galėjusio lemti pergalę. Atrankos į 2014 metų pasaulio čempionatą Pietų Amerikos zonos rungtynėse Argentinos rinktinė 1:1 sužaidė su Bolivijos ekipa, kuriai kovoti padėjo ir neįprastos sąlygos.

2013-03-27 12:44, atnaujinta 2018-03-09 06:11

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Estadio Hernando Siles“ yra 3 tūkst. 673 metrų aukštyje virš jūros lygio, todėl prie įprastų sąlygų pratusiems futbolininkams čia kvėpuoti – sunku.

Argentinos rinktinėje gryno deguonies prireikė ne vienam futbolininkui. Apie L. Messi sunegalavimą pranešė Ispanijos žiniasklaida.

„Siaubinga žaisti tokiame aukštyje. Jeigu padarai greitą judesį, būna gerokai sunkiau atsigauti“, - teigė L. Messi, kuris likus žaisti penkias minutes atėmė kamuolį iš Bolivijos gynėjo, pasileido vartų link, tačiau nesugebėjo įveikti vartininko Sergio Galarza.

Po 11 mačų Argentinos rinktinė turi 24 taškus ir žengia pirmoje vietoje. Bolivijos ekipos sąskaitoje – devyni taškai.

BNS: Kitų antradienio rungtynių rezultatai:

Ekvadoras - Paragvajus     4:1 (1:1)

Ekvadoras - Felipe Caicedo (38 min.), Jefferson Montero (50 ir 74 min.) bei Christian Benitez (54 min.);

Paragvajus - Luis Caballero (15 min.).

Čilė - Urugvajus 2:0 (1:0)

Įvarčiai - Esteban Paredes (11 min.) ir Eduardo Vargas (78 min.).

Venesuela - Kolumbija 1:0 (1:0)

Įvartis - Jose Salomon Rondon (14 min.).

Pietų Amerikos zonos atrankos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

9. Paragvajus 11 2 2 7 8:21 8

Į finalinį pasaulio čempionato etapą Brazilijoje pateks keturios geriausios turnyro komandos, o penktojoje pozicijoje likusi vienuolikė dėl kelialapio į planetos pirmenybes kovos su penktąja Azijos ekipa.