Prancūzija nusileido ispanams, anglai neįveikė Juodkalnijos (video)

Antradienį vakare viena įdomiausių atrankos į 2014 metų Pasaulio čempionatą kovų vyko Prancūzijoje tarp I grupės komandų, kur „Les Bleus“ priėmė Ispanijos rinktinę. Antrajame kėlinyje svečiams 58 minutę įvartį pelnė Pedro, būtent šis vienintelis tikslus smūgis buvo lemiamas. Ispanija 1:0 įveikė prancūzus.

Ispanijos ir Prancūzijos rinktinių mačas.<br>AP

Mar 27, 2013, 8:26 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 6:40 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

C grupėje Vokietija neturėjo daug vargo namuose su Kazachstano rinktine ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. Mačas baigėsi 4:1 aikštės šeimininkų pergale.

H grupėje Anglija išvykoje susitiko su Juodkalnija. Svečiai po W. Rooney 6 min. pelnyto įvarčio pirmavo, tačiau rezultatą 76 min. išlygino D. Damjanovičius. Mačas baigėsi taikiai 1:1.

B grupėje Armėnija namuose 0:3 nusileido Čekijos futbolininkams. Visi trys įvarčiai pelnyti po pertraukos, 47 ir 81 minutėmis pasižymėjo M. Vydra, trečią įvartį 90 min. pelnė D. Kolaras.

D grupėje Estija 2:0 (1:0) namuose įveikė Andorą. F grupėje Azerbaidžanas 0:2 namuose nusileido Portugalijai. Abu įvarčius svečiai pelnė po pertraukos, 63 min. pasižymėjo B. Alvesas, 79 min. - H. Almeida.

Visi antradienio rezultatai:

A grupė

Serbija – Škotija  2:0 (0:0). F. Djuričičius (59, 65).

Belgija – Makedonija 1:0 (0:0). E. Hazardas (62).

Velsas – Kroatija 1:2 (1:0). G. Bale`as (21)/ D. Lovrenas (77), Eduardo (87).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

B grupė

Armėnija – Čekija 0:3 (0:0). M. Vydra (47, 81), D. Kolaras 90.

Danija – Bulgarija 1:1 (0:0). D. Aggeris (63)/ S. Manolevas (51).

Malta – Italija 0:2 (0:2). M. Balotelli (8, 45).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

C grupė

Vokietija – Kazachstanas 4:1 (3:0). M. Reusas (23, 90), M. Goetze (27), I. Giundoganas (31)/ H. Schmidtgalas (46).

Airija – Austrija 2:2 (2:1). J. Waltersas (25, 45)/ M. Harnikas (12), D. Alaba (90).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

D grupė

Estija – Andora 2:0 (1:0). H. Anieras (45), J. Lindpere (61).

Turkija – Vengrija 1:1 (0:0). B. Yilmazas (63)/ D. Bode (71).

Nyderlandai - Rumunija 4:0 (1:0). R. v.d. Vaartas (12), R. v. Persie (56, 65), J. Lensas (90).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):