A lygoje „Ekranas“ ir „Sūduva“ laimėjo įtikinamai, „Žalgiris“ turėjo pavargti

Lietuvos čempionai Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai ir toliau išlieka nenugalėti. A lygos ketvirtojo turo rungtynėse Valdo Urbono auklėtiniai 2:0 nugalėjo Gargždų „Bangos“ komandą.

„Ekrano“ komandai tai buvo trečioji pergalė.<br>T. Stasevičius (tst-foto.lt)

Mar 30, 2013, 9:00 PM, atnaujinta Mar 9, 2018, 1:51 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Į priekį išvykoje žaidę ekraniečiai išsiveržė 23 minutę, kuomet varžovų vartininką nuginklavo Vitalijus Kavaliauskas. Pirmąją teisėjo pridėtą minutę pasižymėjo Aurimas Vertelis.

„Ekrano“ komandai tai buvo trečioji pergalė. Panevėžio futbolininkai yra vieninteliai, šiame sezone nepatyrę pralaimėjimo kartėlio.

„Bangos“ komandai tai buvo antroji nesėkmė. Iki šiol ji yra iškovojusi pergalę ir lygiąsias.

Praėjusio sezono bronzos medalio laimėtoja Marijampolės „Sūduvos“ komanda savo sirgalių akivaizdoje nepasigailėjo svečių iš dzūkijos. „Sūduvos“ ekipa 4:0 sutriuškino Alytaus „Dainavos“ futbolininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas.

„Sūduva“ įvarčius mušti pradėjo antrajame kėlinyje. Varžovu vartininką kamuolį iš tinklo traukti pirmasis privertė A. Brokas (46 min). Vėliau prie jo prisidėjo N. Valskis (60), M. Kadouhas (68), N. Radžius (82).

Vicečempionė Vilniaus „Žalgirio“ ekipa sostinėje minimaliu rezultatu nugalėjo A lygos autsaiderę Tauragės „Tauro“ ekipą.