Po pralaimėjimo A. Fergusonas siuto ant teisėjų (video)

„Manchester United“ treneris Alexas Fergusonas po pralaimėto Anglijos futbolo čempionato mačo principiniam varžovui „Manchester City“ (1:2) neslėpė nepasitenkinimo rungtynių arbitrais.

A. Fergusonas po mačo pyko ant teisėjų.<br>AP

Apr 9, 2013, 2:24 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 2:25 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“! „Manchester United“ strategas įsitikinęs, kad pirmasis rungtynių įvartis, kurį „Old Trafford“ stadione pelnė Jamesas Milneris, neturėjo būti įskaitytas. 51 minutę, sulaukęs tikslaus Samiro Nasri perdavimo, J. Milneris galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į Davido de Gea ginamus vartus.

Tačiau A. Fergusonas tvirtino, kad, varžovams pelnant įvartį, C. Tevezas buvo nuošalėje ir stipriai sumažino vartininko D. De Gea matymo lauką.

„Esu nusivylęs, nes jis (C. Tevezas. - Red.) užstojo vaizdą vartininkui. Jeigu tai nėra trukdymas, tada aš nežinau, kas tai yra“, - piktinosi A. Fergusonas.

75 tūkst. į „Old Trafford“ stadioną susirinkusių sirgalių nuščiuvo 78 minutę, kai po įspūdingo reido į baudos aikštelę galingu smūgiu šeimininkus patiesė Sergio Aguero. Po jo įvarčio svečiai išsiveržė į priekį 2:1 ir pergalės nepaleido.

Beje, visus tris kartus kamuolys į vartus skriejo nuo svečių prisilietimų. 58 minutę Philas Jonesas galva smūgiavo kamuolį į „Manchester City“ vartus. Kamuolys atsimušė į Vincente Kompany nugarą ir skriejo tiesiai į tinklą – 1:1.

„Dėl praleistų įvarčių turime pažiūrėti ir į save. Žinome, kad S. Aguero yra fantastiškas žaidėjas, juk todėl jie („Manchester City“. - Red.) jį ir įsigijo. Atidavėme jam per daug erdvės“, - kalbėjo A. Fergusonas.

Savo ruožtu „Manchester City“ treneris Roberto Mancini tikino, kad ši pergalė įrodo, jog toks atotrūkis turnyro lentelėje - 15 taškų - tarp Mančesterio komandų neatspindi tikrosios padėties.

„Tai įrodo, kad mes nesame prastesni 15 taškų. Esame laimingi ir tai normalu - juk laimėjome. Pirmosiose tarpusavio rungtynėse namie mes dominavome, tačiau pralaimėjome, bet tai taip pat normalu - toks jau futbolas.

Šios rungtynėse mes kontroliavome kamuolį ir žaidėme geriau. Ši pergalė mums labai svarbi, nes norėjome įrodyti, jog nesame nusipelnę atsilikinėti 15 taškų“, - kalbėjo R. Mancini.

Po šios pergalės antroje vietoje esantį „Manchester City“ klubą nuo pirmaujančio „Manchester United“ skiria 12 taškų.

Anglijos futbolo čempionato lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Manchester United“       31 25  2  4 71:33 77

2. „Manchester City“ 31 19 8 4 57:27 65

3. „Chelsea“ 31 17 7 7 61:33 58

4. „Tottenham Hotspur“ 32 17 7 8 55:40 58

5. „Arsenal“ 31 16 8 7 61:34 56

6. „Everton“ 31 13 13 5 49:37 52

7. „Liverpool“ 32 13 10 9 59:40 49

8. „Swansea City“ 32 10 11 11 43:42 44