Čempionų lyga: į pusfinalį žengė Turkijoje pralaimėjusi „Real“ ir stebuklą išgyvenusi „Borussia“ (2 video)

Jose Mourinho buvo teisus – futbole įmanoma viskas.Turkijoje Stambulo „Galatasaray“ komanda 3:2 nugalėjo Madrido „Real“ ekipą, tačiau į Čempionų lygos pusfinalį nežengė dėl bendro rezultato. Vokietijoje Dortmundo „Borussia“ komanda tik po tikro stebuklo – paskutinėmis minutėmis įmuštų dviejų įvarčių – 3:2 nugalėjo „Malaga“ komandą ir toliau išlieka vienintele pralaimėjimo nepatyrusia ekipa prestižiškiausiame Europos klubų čempionate.

Dortmundo „Borussia“ futbolininkų euforija.<br>AP

Apr 10, 2013, 12:04 AM, atnaujinta Mar 8, 2018, 1:40 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Pirmąjį susitikimą „Real“ komanda laimėjo įtikinamai – 3:0. „Borussia” ir „Malaga” ekipų mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Dortmundo „Borussia“ - „Malaga“ 3:2. R. Lewandowskis (40), M. Reusas (90), F. Santana (90+1)/ Joaquinas (25), Eliseu (82).

Tikras emocijų verpetas sukosi Vokietijoje, kur susitiko pirmąjį mačą 0:0 baigusios Dortmundo „Borussia“ ir „Malaga“ komandos. Šiame mače „Borussia“ net dukart lygino rezultatą. Neįtikėtiną emocijų pliūpsnį padovanojo paskutinės minutės – 90 minutę „Borussia“ ekipa išlygino rezultatą, tačiau jai reikėjo dar vieno įvarčio.

„Malaga“ futbolininkai iš centro išsispyrė kamuolį, tačiau jį netrukus prarado ir po sumaišties prie ispanų vartų linijos F. Santana pasileido aistruolių link – jis įmušė įvartį, lėmusį pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai yra vienintelė šiame Čempionų lygos sezone nepralaimėjusi komanda.

„Borussia” - „Malaga” (uefa.com duomenys)

Smūgiai (į vartų plotą): 13 (10) – 7 (5)

Kamuolio kontrolė: 61 proc. - 39 proc.

Pražangos: 12 - 13

Geltonos kortelės: 2- 2

Nuošalės: 7 - 1

Antrasis kėlinys

90+1 min. Neįtikėtina – staigiai varžovus užspaudę „Borussia“ futbolininkai įmušė dar vieną įvartį. Sumaišties metu įmušė F. Santana – 3:2.

90 min. Rezultatą išlygino M. Reusas – 2:2.

82 min. Kol Dortmundo komanda mėgino perprasti varžovų gynybą, įvartį greitos atakos metu įmušė Eliseu, šiame mače pasirodęs po keitimo – 2:1.

79 min. „Borussia“ komanda visu pajėgumu dirba prie Ispanijos klubo vartų. Nemažai paprakaituoti teko W. Caballero, kuris atrėmė jau eilinį išpuolį.

69 min. Kamuolį į „Malaga“ vartus pasiuntė „Borussia“ komanda, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

49 min. Nuostabią progą turėjo „Malaga“ komanda. M. Demichelis galva gražiai „numetė“ kamuolį Joacquinui. Šis galva pamušė kamuolį į varžovų vartus, tačiau R. Weidenfelleris kamuolį atmušė.

47 min. M. Goetze atliko perdavimą R. Lewandowskiui, kuris galingai smūgiavo į W. Caballero ginamus vartus, tačiau kamuolys skriejo tiesiai ir vartininko nesuklaidino.

Pirmasis kėlinys

45+1 min. Puikią progą pasižymėti turėjo Joaquinas, tačiau Dortmundo komandos vartininkas sužaidė užtikrintai.

40 min. Brilijantinį perdavimą „Malaga“ ekipos vartų link atliko M. Reusas. Kamuolį puikiai priėmė R. Lewandowskis, kuris prašoko W. Caballero ir pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1.

36 min. „Borussia“ futbolininkai surengė puikią ataką. L. Piszczekas atliko aukštą ilgą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau W. Caballero jį atmušė ir netrukus sugavo.

31 min. M. Goetze sužaidė puikiai ir uždirbo kampinį. Kampiniu „Borussia“ ekipa nepasinaudojo.

24 min. Meistrišką smūgį į patį žemutinį vartų kampą atliko Joaquinas, atsidūręs baudos aikštelės prieigose. R. Weidenfelleris į smūgį sureagavo, tačiau jam nepavyko užkirsti kelio kamuoliui, kirtusiam liniją.

12 min. J. Kloppo auklėtiniai ir toliau pradeda atakas nuo gynybos. „Malaga“ ekipa stengiasi neleisti vokiečiams kamuolio laikyti savojoje pusėje. Netrukus kamuolys atiteko „Malaga“ ekipai, tačiau ši nieko pavojingo nesukūrė.

8 min. Gražų perdavimą į baudos aikštelę gavo R. Lewandowskis, turėjęs dėkingą situaciją atlikti perdavimą ekipos draugui arba smūgiuoti, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

1 min. „Malaga“ iškart atliko perdavimą į priekį, tačiau „Borussia“ gynėjai neleido sukurti pavojingos situacijos.

Startinės sudėtys.

„Borussia“: Romanas Weidenfelleris; Lukaszas Piszczekas, Nevenas Subotičius, Felipe Santana, Marcelis Schmelzeris; Ilkay Guendoganas, Svenas Benderis; Jakubas Blaszczykowskis, Mario Goetze, Marco Reusas; Robertas Lewandowskis.

„Malaga“: Willy Caballero; Jesusas Gamezas, Martinas Demichelis, Sergio Sanchezas, Antunesas; Ignacio Camacho, Jeremy Toulalanas, Joaquinas, Julio Baptista, Isco; Duda

Stambulo „Galatasaray“ - Madrido „Real“ 3:2. E. Eboue (57), W. Sneijderis (71), D. Drogba (72)/ C. Ronaldo (7, 90+2).

Stambulo „Galatasaray“ savo sirgalių akivaizdoje pažadėjo žaisti taip, kad patiktų sirgaliams. Ir jiems turėjo patikti. Pirmąjį mačą 0:3 pralaimėjusi „Galatasaray“ ekipa į „Karališkojo“ klubo vartus įmušė reikiamus tris įvarčius, tačiau jai viską sujaukė Cristiano Ronaldo. Rezultatyviausias Čempionų lygos žaidėjas įmušė du įvarčius – vieną mačo pradžioje, o kitą – pabaigoje.

90 min. A. Arbeloa („Real“ ) gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Galatasaray” - „Real” (uefa.com duomenys)

Smūgiai (į vartų plotą): 12 (7) – 8 (5)   Kamuolio kontrolė: 55 proc. - 45 proc.   Pražangos: 14 - 19   Geltonos kortelės: 3- 2   Nuošalės: 2- 3

90+2 min. Savo kraitį dar padidino C. Ronaldo – 2:3.

72 min. D. Drogba padidino skirtumą – puolėjas smūgiu kulnu nuginklavo D. Lopezą – 3:1.

70 min. W. Sneijderis gavo puikų perdavimą, kurį pavertė įvarčiu – 2:1.

66 min. D. Drogba standartinėje situacijoje stojo prie kamuolio. Puolėjas neblogai atliko smūgį iš 25 metrų atstumo, tačiau D. Lopezas sužaidė užtikrintai.

58 min. Neįtikėtinai gražų įvartį įmušė E. Eboue. Jis į kairįjį vartų kampą kamuolį pasiuntė iš maždaug 22 metrų atstumo – 1:1.

52 min. Ant žemės krito S. Khedira. Jam netyčia į nugarą atsitrenkė G. Zanas. Futbolininkui turėtų viskas būti gerai, tačiau jam teko trumpam išeiti iš aikštės.

49 min. S. Inanas pamėgino smūgiuoti iš toli, tačiau D. Lopezui smūgis pavojaus nesukėlė.

39 min. Gražų perdavimą D. Drogba atliko E. Eboue, tačiau Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjas kamuolio nepasiekė.

27 min. S. Khedira atliko puikų perdavimą G. Higuainui, tačiau argentinietis žaidė per lėtai ir nesugebėjo tinkamai suvaldyti kamuolio.

16 min. F. Melo pastebėjo W. Sneijderį ir atliko perdavimą, tačiau jis nebuvo itin tikslus ir olandui iš to išpešti naudos nepavyko.

8 min. C. Ronaldo į varžovų vartų tinklą nukreipė S. Khedira pakeltą kamuolį.

2 min. F. Muslera išbėgo sutrukdyti G. Higuainui, kuris mėgino priimti kamuolį.

1 min. D. Drogba pirmasis mėginimas veržtis baigėsi kritimu ant žemės. Futbolininkas dar pametė batelį.

„Galatasaray“: Fernando Muslera; Emmanuelis Eboue, Gokhanas Zanas, Semihas Kaya, Albertas Riera; Hamitas Altintopas, Felipe Melo, Wesley Sneijderis, Selcukas Inanas; Umutas Bulutas, Didier Drogba.

„Real“: Diego Lopezas; Michaeasl Essienas, Pepe, Raphaelis Varane, Fabio Coentrao; Angelis Di Maria, Sami Khedira, Mesutas Ozilas, Luka Modričius, Cristiano Ronaldo; Gonzalo Higuainas