Į Europos lygos pusfinalį pateko „Chelsea“, „Tottenham“ krito po baudinių serijos (video)

Europos lygoje ketvirtadienį žaidžiami atsakomieji ketvirtfinalio mačai, Kazanėje „Rubin“ komandai mače su Londono „Chelsea“ reikėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą. Rusijos komandai pavyko garbingai baigti Europos lygos turnyrą.

„Basel“ - „Tottenham Hotspur“ rungtynių akimirkos<br>AP

Apr 11, 2013, 11:19 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 10:36 AM

Atsakomosios rungtynės baigėsi 3:2 (0:1) Kazanės „Rubin” naudai ir Rusijos klubui trūko dviejų įvarčių, kad žengtų į Europos lygos pusfinalį, nes pirmasis susitikimas baigėsi 3:1 Londono „Chelsea” naudai.

Pirmame kėlinyje jau 4 min. pasižymėjo Fernando Torresas. Antrojo kėlinio pradžioje 51 min. Ivanas Marcano išlygino rezultatą.

Victoras Mosesas 55 min. vėl išvedė „Chelsea“ į priekį.

Turkas Gökdenizas Karadenizas 62 min. rezultatą išlygino.

Bibras Natcho 65 min. rezultatą persvėrė, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

Rezultatai (paryškinta ekipa pateko į pusfinalį):

Londono „Chelsea“

- Kazanės „Rubin“ 2:3 (0:1). F. Toressas (4), V. Mosessas (55)/ I. Marcano (55), G. Karadenizas (62), B. Natcho (65).

„Newcastle United” - „Benfica” 1:1 (0:0)  (pirmasis susitikimas 1:3). P. Sisse (71)/ E. Salvio (90).

Romos „Lazio“ - Stambulo „Fenerbahce“ 1:1 (0:0), (pirmasis susitikimas 0:2). S. Luličius (60)/ C. Erkinas (73).

„Basel“ - „Tottenham Hotspur“ 4:1 po pratęsimo ir 11 m baudinių serijos, pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi 2:2 (1:1), (pirmasis susitikimas 2:2). M. Salah (27), A. Dragovičius (49)/ C. Dempsey (23, 82).

11 m. baudinių serija:

„Basel“: tiksliai smūgiavo F. Schäras, M. Strelleris, F. Frei ir  M. Diazas.

„Tottenham Hotspur“: T. Huddlestone`o smūgį atrėmė vartininkas, tiksliai smūgiavo G. Sigurdssonas, E. Adebayoras kamuolį pasiuntė virš vartų.