„Kruoja“ ir „Žalgiris“ išsiskyrė be įvarčių, „Sūduva“ įveikė „Bangą“

A lygos VII ture Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje Panevėžyje neįveikė Pakruojo „Kruojos“ futbolininkų, ekipos išsiskyrė taikiai be įvarčių - 0:0.

Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje Panevėžyje neįveikė Pakruojo „Kruojos“ futbolininkų.<br>J. Petrulis

Apr 14, 2013, 7:35 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 7:41 AM

Aktyviai prasidėjusiame susitikime žalgiriečiai jau pirmomis minutėmis surengė kelias pavojingas atakas. Iš baudos aikštelės į vartus iš pradžių smūgiavo Jakubas Wilkas, vėliau Pavelas Komolovas. Kito šanso žaliai baltiems teko laukti iki pat kėlinio pabaigos. Po grubios gynėjų klaidos vartininko Armanto Vitkausko dėka išvengę įvarčio vilniečiai galėjo išsiveržti į priekį. 44 minutę Algio Jankausko smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį, o prieš pat pertrauką savo progos neišnaudojo Kamilis Bilinskis. 55 minutę netiksliai iš kelių metrų atstumo smūgiavo ir Jakubas Wilkas. Antroje mačo pusėje aktyviai puolę svečiai nuolat kėlė įtampą prie „Kruojos" vartų, bet pasiekti įvarčio taip ir nesugebėjo. Susitikimui pasibaigus nulinėmis lygiosiomis ekipos į savo sąskaitą įsirašė po 13-ąjį tašką. Pakruojo „Kruoja" - „Žalgiris" 0:0

Geltonos kortelės: Tomas Miklinevičius (27 min.), Valdas Pocevičius (32 min.); Andro Švrljuga (25 min)

„Sūduva“ palaužė kovingą „Bangą“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Gargžduose atmušė vietos „Bangos“ atakų virtinę rungtynių pabaigoje ir iškovojo sunkią pergalę 2:1. Surinkę 11 taškų Suvalkijos futbolininkai pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą.

„Sūduvai“ tai buvo pirmoji pergalė po dvejų iš eilės nelaimėtų rungtynių. „Banga“, kuriai, atsistatydinus treneriui Vaidui Žutautui, vadovavo Stasys Vyšniauskas, - ketvirtas pralaimėjimas iš eilės. Pirmasis kėlinys vyko permainingai, bet įvartį pirmi įmušė marijampoliečiai. 41-ąją min. po Audriaus Broko perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Nerijus Valskis, pelnydamas šeštą savo įvartį „SMScredit.lt A lygoje“. Antrąjį kėlinį „Sūduva“ pradėjo dar viena rezultatyvia ataka. 51-ąją min. Xen Rinis mušė iš baudos aikštelės, o kamuolys, kliudęs „Bangos“ gynėją, nukrito po kojomis Rafaeliui Ledesmai, kuris ramiai pasinaudojo galimybe. Intrigą gargždiškiai atkūrė sužaidus valandą, kai užkūrė varžovams tikrą pirtį. Pradžioje po Mandinho baudos smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, o po keliolikos sekundžių antroji atakos banga baigėsi tiksliu Roko Boruso smūgiu galva. Vėliau „Banga“ turėjo ne vieną progą išplėšti lygiąsias. Ypač apmaudi buvo R. Boruso klaida 75-ąją min., kai visiškai be priežiūros už šešių metrų nuo vartų paliktas gargždiškis nepataikė į kamuolį. 79-ąją min. „Sūduvos“ vartininkui Pavelui Davidovui teko akrobatiniu šuoliu gelbėti vartus nuo tolimo Mandinho šūvio.

Dar po penkių minučių progą turėjo Tamazas Čargeišvili. Rungtynių pabaigoje į varžovų baudos aikštelę keliavo net „Bangos“ vartininkas Vitalijus Mirnyjus, bet „Sūduva“, retkarčiais irgi bandžiusi grasinti gargždiškių vartams kontratakomis, atsilaikė.

Gargždų „Banga“ - Marijampolės „Sūduva“ 1:2 (0:1).

„Banga“: V. Mirnyjus, A. Ivanauskas, R. Borusas, M. Dūda, M. Gudauskas, V. Bedoidzė (76 min. T. Čargeišvili), Ž. Banys, M. Kura, T. Salamanavičius (90 min. G. Nikabadzė), Mandinho, A. Staponka.

„Sūduva“: P. Davidovas, Xin Renis, M. Ugge, G. Urba, V. Bagdanavičius, K. Chvedukas, P. Leimonas, P. Bašičius (61 min. M. Kdouh), N. Valskis, R. Ledesma (90 min. P. Kiselevskis), A. Brokas (78 min. N. Radžius).

Įvarčiai: R. Borusas (60); N. Valskis (41), R. Ledesma (51).

Geltonos kortelės: M. Dūda (73); V. Bagdanavičius (55).

Šeštadienį VII ture sužaisti du susitikimai, Panevėžio „Ekranas“ namuose 1:2 nusileido Klaipėdos „Atlantui“, „Šiauliai“ išvykoje 2:1 įveikė Alytaus „Dainavą“.