Trys R. van Persie įvarčiai užtikrino „Manchester United“ Anglijos čempionų titulą (video)

Paskutinės 34-ojo turo Anglijos futbolo čempionato rungtynės tapo ypatingomis „Manchester United“ komandos sirgaliams. „Manchester United“ pergalė 3:0 prieš „Aston Villa“ futbolininkus nusidažė auksiniu atspalviu. Čempionatui dar nesibaigus „Manchester United“ ekipa užsitikrino Anglijos čempionų titulą. Rungtynių didvyriu tapo tris įvarčius pelnęs olandas Robinas van Persie. Tai jau 20-asis šios ekipos čempionų titulas istorijoje.

„Manchester United“ ir „Aston Villa“ rungtynių akimirka.<br>AP

Apr 23, 2013, 7:48 AM, atnaujinta Mar 7, 2018, 9:24 PM

Rimtą aikštės šeimininkų nusiteikimą jau rungtynių pradžioje įrodė R. van Persie. Iš Olandijos kilęs puolėjas jau 2-ąją rungtynių minutę išvedė „Manchester United“ į priekį.

Po dešimties minučių po tikslaus Wayne'o Rooney perdavimo jis padvigubino skirtumą.

Įpusėjus kėliniui R. van Persie po Ryano Giggso perdavimo pelnė trečiąjį savo ir „Manchester United“ įvartį.

Antrajame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko. Progą pelnyti įvartį 76 minutę turėjo Shinji Kagawa, tačiau „Manchester United“ futbolininko smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

„Manchester United“ - „Aston Villa“ 3:0. R. van Persie (2, 13, 33).

Dabar „Manchester United“ tikslas - sezoną užbaigti savo sąskaitoje turint 96 taškus. Taip seras Alexas Fergusonas ir „Manchester United“ Anglijos futbolo istorijoje paliktų dar vieną įrašą. 95 taškų rekordas priklauso „Ypatingajam“ - Jose Mourinho, kuris šį rezultatą su „Chelsea“ klubu pasiekė 2005-aisiais.

Jeigu „Manchester United“ ekipa sezoną baigs savo sąskaitoje turėdama 96 taškus, tai bus laikoma, ko gero, geriausiu pasirodymu aukščiausioje lygoje per visą Anglijos futbolo istoriją. Norėdami pasiekti šį tikslą, A. Fergusono auklėtiniai turi laimėti likusias ketverias rungtynes.