„Barcelona“ ekipą sutriuškinusi „Bayern“ - viena koja Čempionų lygos finale (video)

Miuncheno „Bayern“ komanda Vokietijoje žengė tvirtą žingsnį Čempionų lygos finalo link. Futbolo gerbėjai tikėjosi kovos, tačiau vokiečiai savo aikštėje nepaliko vilčių „Barcelona“ komandai. „Barcelona“ žvaigždės Miunchene prigęso, o „Bayern“ svečius iš Ispanijos sutriuškino 4:0 (1:0).

A. Robbenas ir T. Mulleris rungtynėse Miunchene pasižymėjo įvarčiais.<br>AP

Lina Motužytė

Apr 24, 2013, 12:31 PM, atnaujinta Mar 7, 2018, 7:34 PM

Du įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Thomasas Mulleris, po vieną pelnė Mario Gomezas ir Arjenas Robbenas.

Rungtynės. Rungtynės prasidėjo atsargiai. Nė viena komanda nepuolė stačia galva atakuoti. „Bayern“ futbolininkai į priekį išsiveržė įpusėjus pirmajam kėliniui. Po Dante perdavimo pirmąjį įvartį pelnė Thomasas Mulleris. Pirmoje rungtynių pusėje daugiau komandoms pasižymėti nepavyko.

Antrajame kėlinyje prasidėjo „Bayern“ įvarčių lietus. 49 minutę po T. Mullerio perdavimo diskutuotiną įvartį pelnė Mario Gomezas. „Barcelona“ žaidėjai ginčijosi su teisėju, esą M. Gomezas buvo nuošalėje, tačiau įvartis buvo įskaitytas.

Įpusėjus kėliniui trečiąjį aikštės šeimininkų įvartį pelnė Arjenas Robbenas. Tiesa, šis epizodas vėl sulaukė diskusijų. Veržtis į baudos aikštelę jam padėjo T. Mulleris, pastatęs „užtvarą“ varžovų gynėjui. Tačiau teisėjas vokiečiui pražangos neskyrė. Besibaigiant rungtynėms T. Mulleris padėjo tašką, pelnydamas antrąjį savo ir ketvirtąjį „Bayern“ įvartį šiose rungtynėse.

Geltonos kortelės: 3 - 4

Įvarčiai: Thomas Muelleris (25 ir 82 min.), Mario Gomezas (49 min.), Arjenas Robbenas (73 min.).

Sudėtys

Miuncheno „Bayern“: Manuelis Neueris, Philippas Lahmas, Jerome Boatengas, Dante, Davidas Alaba, Bastianas Schweinsteigeris, Javi Martinezas, Thomasas Muelleris, Franckas Ribery, Arjenas Robbenas, Mario Gomezas (71 min. Luizas Gustavo).

„Barcelona“: Victoras Valdesas, Danielis Alvesas, Gerardas Pique, Marcas Bartra, Jordi Alba, Xavi, Sergio Busquetsas, Andresas Iniesta, Alexis Sanchezas, Lionelis Messi, Pedro.

Antrasis kėlinys

90 min.

Per teisėjo pridėtas 3 minutes "Barcelona" komandai nepavyko sušvelninti rezultato. "Bayern" iškovojo pergalė 4:0.

82 min. T. Mulleris pelnė antrąjį savo ir ketvirtąjį "Bayern" įvartį. 4:0.

79 min.

Dar vieną progą pasižymėti turėjo T. Mulleris, tačiau kamuolį atmušė V. Valdesas.

73 min. 3:0. Įsiveržęs į "Barcelona" baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiuntė Arjenas Robbenas. Tiesa, futbolininkui padėjo T. Mulleris, pastatęs "užtvarą" varžovų gynėjui. Teisėjas už šį epizodą pražangos neskyrė.

66 min.

Į "Bayern" vartus smūgiavo M. Bartra. Kamuolį sugavo aikštės šeimininkų vartininkas M. Neueris.

55 min. Pirmaujanti "Bayern" komanda nesirengė sustoti. Po antrojo įvarčio aikštės šeimininkai surengė dar bent dvi pavojingas atakas prie "Barcelona" vartų.

48 min. 2:0. Vos prasidėjus kėliniui po T. Mullerio perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į vartus nukreipė M. Gomezas.

Pirmasis kėlinys

43 min.

"Barcelona" lyderis L. Messi pirmojoje rungtynių pusėje buvo nepastebimas.

37 min. Pirmąją geltoną kortelę užsidirbo M. Gomezas.

25 min. 1:0 "Bayern" priekyje! Po tikslaus perdavimo įvartį pelnė Thomasas Mulleris.

16 min. Ph. Lamas pavojingai artėjo "Barcelona" baudos aikštelės link, tačiau varžovai išmušė kamuolį į užribį. 10 min. Rungtynės prasidėjo ramiai, nė viena komanda nepuolė stačia galva atakuoti. Rungtynių pradžioje nė vieni, nė kiti neturėjo realių progų pasižymėti.