„Tauro“ legionierius įmušė fantastišką įvartį, tačiau laimėjo „Ekranas“ (video)

Lietuvos čempionų titulą ginantys Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai, rungtyniavę pirmą kartą pasitraukus treneriui Valdui Urbonui, 2:1 nugalėjo A lygos autsaiderę Tauragės „Tauro“ komandą ir džiaugsmingai užbaigė pirmąjį ratą.

Apr 28, 2013, 4:04 PM, atnaujinta Mar 7, 2018, 2:44 PM

Aukštaitijos stadione pirmieji pranašumą įgavo šeimininkai – 49 minutę varžovų vartininką nuginklavo Vitalijus Kavaliauskas.

Tačiau „Tauras“ jau 55-ąją min. rezultatą išlygino – pasižymėjo Nicola Cosentini.

Pergalę „Ekranui“ 81-ąją minutę iškovoti padėjo Giedrius Tomkevičius, privertęs Martyną Matuzą traukti kamuolį iš vartų tinklo.

Rungtynėse „Ekrano“ aistruoliai dėkojo auksiniam treneriui V. Urbonui. Jie iškėlė plakatą su užrašu „Ačiū, Valdai“.

Trileris tarp Pakruojo „Kruojos“ ir „Šiaulių“ komandų privertė teisėją dukart parodyti raudoną kortelę. Ekipos išsiskyrė 1:1, tačiau abu įvarčius įmušė „Kruojos“ futbolininkai.

Jau 24 minutę į savo vartus įsimušė Alfredas Skroblas ir „Šiauliai“ įgijo pranašumą. Tačiau 62 min. Ričardas Beniušis rezultatą išlygino.

Raudoną kortelę jau antrąją teisėjo pridėtą minutę gavo „Šiaulių“ vartininkas Šarūnas Jurevičius. 75 minutę iš aikštės buvo pašalintas Donatas Strockis, gavęs antrąją geltoną kortelę.