Du įvarčius pelnęs F. Lampardas išplėšė svarbią pergalę „Chelsea“ (video)

Šeštadienį Anglijos futbolo čempionate buvo sužaistos vienerio 37-ojo turo rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa, siekianti įsitvirtinti trečiojoje vietoje.

Abu įvarčius svečiams pelnė F. Lampardas.<br>AP

May 12, 2013, 12:28 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 9:53 PM

„Chelsea“ rungtynių pabaigoje 2:1 išvykoje palaužė „Aston Villa“ futbolininkus.

Abu įvarčius svečiams pelnė Frankas Lampardas. Vienintelį „Aston Villa“ įvartį įmušė Christianas Benteke.

Abi komandos šiose rungtynėse buvo nubaustos raudonomis kortelėmis. Pirmojo kėlinio pabaigoje aikštę paliko „Chelsea“ futbolininkas Ramiresas, o įpusėjus antrajam kėliniui raudoną kortelę prieš save išvydo įvartį „Aston Villa“ komandai pelnęs C. Benteke.

„Aston Villa“ - „Chelsea“ 1:2. C. Bentele (15, 58-raudona kortelė)./ Ramiresas (45-raudona kortelė), F. Lampardas (61, 88).