J. Mourinho ir C. Ronaldo buvo išvaryti, „Real“ finale pralaimėjo „Atletico“ ekipai (video)

Kai nuaidėjo finalinis Ispanijos „Copa del Rey“ taurės rungtynių teisėjo švilpukas Cristiano Ronaldo susiėmė už galvos, o Jose Mourinho veidas apsiniaukė. Kovoje dėl trofėjaus Madrido „Real“ po pratęsimo 1:2 pralaimėjo Madrido „Atletico“ komandai. Pagrindinis mačo laikas baigėsi švieslentei rodant 1:1, tačiau 99 minutę „Ypatingojo“ viltis laimėti titulą nubraukė „Atletico“ atstovas Miranda.

Ispanijos Karaliaus taurę iškovojo „Atletico“ ekipa.<br>Reuters

May 18, 2013, 12:22 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 2:22 PM

Dešimtąjį Karaliaus taurės trofėjų iškovoję „Atletico“ futbolininkai paskutinį kartą „Real“ ekipą nugalėjo prieš 14 metų. Titulu ypač džiaugėsi „Atletico“ strategas Diego Simeone, kuris taurę yra laimėjęs, kaip žaidėjas, o dabar tai padarė ir kaip futbolininkas.

Komandų sudėtys:

„Real“: D. Lopezas, S. Ramosas, Albiola, F. Coentrao, X. Alonso, L. Modričius, M. Essienas, M. Özilas, S. Khedira, C. Ronaldo, K. Benzema.

„Atletico“: T. Courtoisas, Miranda, Juanfranas, F. Luisas, D. Godinas, Gabi, M. Suarezas, A. Turanas, Koke, R. Falcao, D. Costa.

Madrido „Real“ - Madrido „Atletico“ 1:2 (1:1) (pratęsimas)

14 min. - C. Ronaldo (1:0)

35 min. - D. Costa (1:1)

99 min. - Miranda (1:2)

Pratęsimas

99 min. Madrido „Atletico“ pavyko išsiveržti į priekį. Po Koke perdavimo įvartį galva iš arti įmušė „Atletico“ gynėjas Miranda, „Real“ vartininkas D. Lopezas nesuspėjo kamuolio išmušti anskčiau, nei jį pasiekė gynėjo galva.

114 min. iš aikštės pašalintas už antrąją geltoną kortelę C. Ronaldo.

Pačioje mačo pabaigoje antrąją geltoną kortelę „užsidirbo" „Atletico" žaidėjas G. Fernandezas.

Antrasis kėlinys

„Atletico“ turėjo atremti tikrą „Real“ atakų laviną, net du kartus gelbėjo virpstas, kartą kamuolį, skriejantį į vartus, nuo vartų linijos atmušė gynėjas.

75 min. iš aikštės už pernelyg emocingas replikas teisėjų atžvilgiu išvarytas Jose Mourinho.

Kamuolį dažniau kontroliavo Madrido „Real“, „Atletico“ patikimai gynėsi.

Teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo 4 minutes. 93 rungtynių minutę „Atletico“ kėlė kampinį, Karališkasis klubas sėkmingai apsigynė. Netrukus arbitras paskelbė pagrindinio laiko pabaigą, ekipos žais pratęsimą - du kėlinius po 15 minučių.

Pirmasis kėlinys

13 minutę „Real“ aikštės viduryje perėmė kamuolį ir surengė greitą kontrataką, po kurios klubas uždirbo kampinį. Po jo įvartį galva įmušė Cristiano Ronaldo.

35 minutę „Atletico“ pavyko išlyginti rezultatą. Radamelis Falcao perėmė kamuolį iš varžovų ir perdavė jį Diego Costai. Puolėjas iš Brazilijos pasinaudojo galimybe ir pelnė įvartį.